Barbara Nowacka i Grzegorz Napieralski w Szczecinie

  • 29.09.2019, 15:32
  • Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego
Barbara Nowacka i Grzegorz Napieralski w Szczecinie
Barbara Nowacka i Grzegorz Napieralski przekonywali w Szczecinie, że 13. października pokonają Prawo i Sprawiedliwość.

Zdaniem Nowackiej to Koalicja Obywatelska przedstawia kompleksowy program zmian na lepsze w Polsce, między innymi przepis na sprawną służbę zdrowia, czy "prawdziwą reformę sądów". Zapowiedziała także walkę o prawa kobiet.

Grzegorz Napieralski startujący do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej mówił, że odwiedzając miasta w regionie otrzymuje duże słowa poparcia. Mieszkańcy dzwonią, że udostępniają balkon czy płot na banery lub proszą o ulotki do dystrybucji.

W tych wyborach senator Napieralski zamienia się miejscami z Magdą Kochan. On startuje do Sejmu z 6 miejsca do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej a poseł Kochan do Senatu RP.

Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe