Gryficcy seniorzy i grzybobranie w Skrzydłowie

  • 20.09.2019, 10:28
  • str
Gryficcy seniorzy i grzybobranie w Skrzydłowie
Wrześniowe grzybobranie w Skrzydłowie to już impreza z tradycją. Jak co roku seniorzy z powiatu gryfickiego wzięli udział w imprezie w której wprawdzie wszystko zaczyna się od wejścia do lasu w poszukiwaniu grzybów ale tak naprawdę to okazja do aktywnego spędzenia czasu, integracji w gronie bliższych i dalszych znajomych a także okazja do dobrej zabawy.

W czwartek 19 września zaproszeni przez Starostę Gryfickiego Ryszarda Chmielowicza seniorzy wybrali się na wspólne grzybobranie. Pogoda wspaniale dopisała, grzybów też udało się nazbierać i cała impreza przebiegła w radosnej i sympatycznej atmosferze. Jak już wspomnieliśmy, grzybobranie to właściwie pretekst do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury i dobrej zabawy. Na seniorów już czekała gorąca grochówka serwowana przez Starostę, Wicestarostę Waldemara Wawrzyniaka, Radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego Artura Łąckiego oraz znaną pisarkę Dorotę Schrammek. Kulinarną ofertę uzupełniały grillowane kiełbaski, a tańce i wspólne śpiewanie to już specjalność seniorów – jak widać humory dopisywały.

Starosta Ryszard Chmielowicz już zaprasza chętnych na kolejne takie grzybobranie za rok – pogoda jest już ponoć załatwiona…

 

FOTO: KA

str

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe