„Lokomotywa Uśmiechu” przejechała przez Gryfice

  • 18.09.2019, 10:28 (aktualizacja 19.09.2019, 11:06)
  • str
 „Lokomotywa Uśmiechu” przejechała przez Gryfice
Lokomotywa Uśmiechu 4 września wyruszyła ze Stargardu to charytatywna akcja „od powiatu do powiatu”, która polega na przekazywaniu przez zorganizowane grupy pałeczki sztafetowej sportowcom w wytypowanych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Liczące po kilkadziesiąt kilometrów odcinki pokonywane są przez rowerzystów, krótsze – przez biegaczy lub kijkarzy. To wszystko ma na celu rozpropagowanie idei pomagania dzieciom będących w hospicjach, które potrzebują nie tylko wsparcia finansowego, ale również wsparcia społecznego.

Pokonując kolejne powiaty „Lokomotywa” w poniedziałek 16 września opuściła teren powiatu kołobrzeskiego i dotarła do Gryfic. Pałeczkę przy gryfickiej pływalni, przejął Łukasz Uldynowicz kierownik gryfickiej pływalni, reprezentujący akcję w powiecie gryfickim. Na rowerzystów z Kołobrzegu czekał regeneracyjny posiłek i chwila relaksu w basenie.

Następnego fnia rano reprezentanci akcji w powiecie gryfickim, Łukasz Uldynowicz i Krzysztof Malicki wyruszyli rowerami w blisko 50 kilometrową trasę do Łobza gdzie  przejęła pałeczkę Anna Gostomczyk – reprezentantka Powiatu Łobeskiego.

 

Foto: KA

str

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe