NEWSLETTER

  • 16.09.2019, 12:49 (aktualizacja 16.09.2019, 12:56)
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Czy wzrost majętności społeczeństwa jest w jakiś sposób powiązany z tą kwestią?

Mam wrażenie, że w świadomości pracownika niekoniecznie tak jest. Chociaż z perspektywy programów, które już działają w takich krajach, jak choćby Nowa Zelandia czy Wielka Brytania, początki zawsze były trudne. Najlepszym tego dowodem jest to, że przystępowało do nich około 33-38% pracowników. Aktualnie, po 10 latach, jest to już ponad 83% osób. Świadomość rośnie więc z czasem, a zamożność powinna odgrywać w tym sporą rolę. ZUS sobie sam nie poradzi. Już teraz wiemy, że stopa zastąpienia emerytury za 30 lat będzie maksymalnie wynosić 30% ostatniego wynagrodzenia. To też raczej nie gwarantuje spokojnego prowadzenia życia. Musimy więc o to zadbać w inny sposób. Rozwiązaniem mogą być pracownicze plany kapitałowe, a częściowo własne inwestycje. Wszystko razem, łącznie z ZUS-em, powinno dać odpowiednią harmonię ducha, finansową niezależność i wiele satysfakcjonujących możliwości.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wyciagamy-pomocna-dlon/

 

– Dzisiaj mamy tę przyjemność, aby wspólnie z Pogoń Szczecin Business Club po raz kolejny organizować spotkanie biznesowe dedykowane przedsiębiorcom. Tradycyjnie pokazujemy wszelkie korzyści i możliwości, które oferuje członkostwo w naszych szeregach. Ci, którzy jeszcze o nich nie słyszeli lub nie mieli możliwości w nich uczestniczyć, a chcieliby stać się częścią tego projektu, są zawsze mile widziani. Spotkania organizowane są cyklicznie, zazwyczaj raz w miesiącu. Projekt rozwija się i jest coraz więcej firm zainteresowanych kooperacją. Dzisiaj sala pęka w szwach, mamy komplet. Zainteresowanie było większe niż liczba miejsc, którymi dysponowaliśmy. Zapraszamy do udziału podczas kolejnych edycji, mogę zapewnić, że warto – informował Mirosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/obfite-sniadanie/

 

Z radością informujemy, że firma CB S.A. nadal będzie gościć na pokładzie granatowo-bordowej rodziny. Niedawno podpisane porozumienie przedłużono na kolejny rok. – Budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami jest na stałe wpisane w strategię działania Pogoni Szczecin. Współpraca z CB S.A. zawsze układała się nam bardzo dobrze i ogromnie się cieszę, że firma o tak ugruntowanej pozycji na rynku również dostrzega w tej relacji wzajemne korzyści. Przed nami kolejny rok na zacieśnienie tej współpracy oraz wypracowanie modelu jak najlepiej służącego w dłuższej perspektywie realizacji naszych celów biznesowych – mówił Łukasz Biwan, Dyrektor Marketingu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ramie-w-ramie-z-partnerem/

 

Treść aktualnego artykułu brzmi teraz: „Jakakolwiek dyskryminacja w zatrudnieniu, bezpośrednia lub pośrednia, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony, zatrudnienie w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy – jest niedopuszczalna.”

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wrzesniowe-nowosci/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe