Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej pytają „Co dalej ze szpitalami”

  • 15.09.2019, 18:48
  • Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego
Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej pytają „Co dalej ze szpitalami”
Co dalej ze szpitalami pytali przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej? Na konferencji prasowej byli obecni Wioletta Drzewińska, członek zarządu Powiatu Myśliborskiego, Marek Stankiewicz, wieloletni samorządowiec a dziś dyrektor szpitala w Barlinku, i Grzegorz Napieralski, senator RP.

Obecni na konferencji są kandydatami Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

Do Senatu RP w miejsce Grzegorza Napieralskiego startuje Magdalena Kochan z Goleniowa.

 

Pieniądze przyznane przez wojewodę zachodniopomorskiego dla szpitali politycy uznali za niewystarczające. - Informacje o 12 milionach złotych brzmi poważnie, ale po podzieleniu dla szpitala wychodzi po kilkaset tysięcy złotych - informuje Stankiewicz.

 

Wioletta Drzewińska przekonywała, że samorządy zostały z problemem same sobie za rządów PiS.

 

- Niejednokrotnie apelowałem do premierów rządu PiS by omówić sytuację szpitali w Województwie Zachodniopomorskim. Jednak Beata Szydło pojechała do Brukseli, a ministrowie nie udzielają odpowiedzi. Czy to jest pokazywanie jak ważne dla PiS jest Pomorze Zachodnie i los szpitali na przykład w Stargardzie? - pyta Grzegorz Napieralski startujący z 6 miejsca do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej.

 

Na zdjęciu Grzegorz Napieralski pyta czy brak reakcji na sytuację szpitali w Województwie Zachodniopomorskim przez rząd to dowód na to jak ważne jest zdrowie obywateli dla PiS?

Biuro Senatorskie Grzegorza Napieralskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe