Dowód uznania służby: Sztandar dla Nadleśnictwa w Gryficach

  • 15.09.2019, 19:39 (aktualizacja 15.09.2019, 23:44)
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
Dowód uznania służby:   Sztandar dla Nadleśnictwa w Gryficach
Nadanie sztandaru to dla każdej instytucji ważne wydarzenie potwierdzające zaangażowanie jej w sprawy społeczne. Taka sama chwila nadeszła w historii Nadleśnictwa w Gryficach. W tym roku przypada 70 rocznica działalności Nadleśnictwa w Gryficach. Co warto zaznaczyć, była to trzecia instytucja administracji polskiej, która rozpoczęła swoją działalność po drugiej Wojnie Światowej w Gryficach.

- Leśnicy to ludzie służący Polsce. Dbają o ochronę środowiska i jego rozwój. Dzięki pracy kilku pokoleń w powojennej Polsce zwiększyła się lesistość naszego kraju i Pomorza Zachodniego. Dziś jesteśmy zapraszani do rozwiązywania problemów w gospodarce leśnej w różnych krajach, a w Afryce sadzimy zieloną ścianę lasu. Doceniamy innowacyjność i korzystamy z nowoczesnych technologii w codziennej pracy. Polskie Lasy każdego roku odwiedzają miliony obywateli, którzy mogą korzystać z jego dobrodziejstwa - przekonuje Andrzej Szelążek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie.

 

Na zdjęciu Andrzej Szelążek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, przekazuje sztandar dla Nadleśnictwa w Gryficach na ręce Wojciech Pietrzak, nadleśniczego z Gryfic.

 

Sztandar został ufundowany przez Komitet Społeczny.

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe