Pomorskie Spotkania z Diaporamą - zaproszenie

  • 13.09.2019, 10:56
  • Monika Adamowska
Pomorskie Spotkania z Diaporamą - zaproszenie
Trwa nabór prac konkursowych do jubileuszowej 40. edycji Pomorskich Spotkań z Diaporamą, która odbędzie się już w listopadzie.

Historia polskiej diaporamy związana jest z działalnością Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, a organizowany przez Zamek szczeciński konkurs jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. Spotkania umożliwiają twórcom konfrontację dzieł z różnych zakątków świata.

Na prace czekamy do 15 października 2019 r. ([email protected]).

 

Szczegóły i regulamin konkursu:

http://zamek.szczecin.pl/wydarzenie/spotkania-i-wyklady/40-pomorskie-spotkania-z-diaporama/

 

Poza zasadniczą częścią konkursową, co roku program Pomorskich Spotkań z Diaporamą wzbogacany jest o projekcje diaporam analogowych, retro (kontrastujących z nowoczesnymi formami dzieł), a także plenery fotograficzne, pokazy galowe. Wybitni artyści prowadzą spotkania i dyskusje panelowe, poświęcone sztuce diaporamy.

 

Monika Adamowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe