W Nowogardzie powstanie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią

  • 11.09.2019, 10:35 (aktualizacja 13.09.2019, 10:42)
  • str
W Nowogardzie powstanie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią
W poniedziałek 09 września Burmistrz Nowogardu Robert Czapla w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowogardzie Stanisława Saniuka, Jacka Rafińskiego oraz przedstawicieli Klubu Sportowego Pomorzanin Nowogard podpisał przetarg na "Budowę boiska sportowego ze sztucznej nawierzchni na Stadionie Miejskim w Nowogardzie".

Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska piłkarskiego o pow. 8140 m2 do gry w piłkę nożną o wymiarach pola do gry 71x110 m. Boisko sportowe ze sztucznej nawierzchni na terenie stadionu miejskiego w Nowogardzie wraz bramkami piłkarskimi oraz piłkochwytami oraz oświetloną płytą boiska.

Trawa syntetyczna musi spełniać wymogi:
- parametrami zgodna z FIFA Quality Concept for Football Turf (edycja 2015) dla poziomu Quality Pro i Quality
- zatwierdzona, że produkt jest co najmniej licencjonowany przez FIFA
- zgodna z normą PN-EN 15330-1:2014
- testowana przez przez niezależne i akredytowane przez FIFA laboratorium z godnie z normą EN 15306 badaniem Lisport na min. 200.000 cykli dla włókna trawy syntetycznej,
- atestowana PZH lub równoważnie dla oferowanej nawierzchni i wypełnienia,

- trudno palna w klasie minimum Bfl-s1.

Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączonym projekcie budowlanym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do SIWZ.

Dokumentację projektową wraz z pozwoleniem na budowę przygotowała firma Jackowski Studio ze Stargardu.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.09.2019 r. o godz. 9:00 w siedzibie Zamawiającego.

Więcej szczegółów dotyczących postępowania pod adresem: http://bip.nowogard.pl/zamowienia/pokaz/494.dhtml

 

Burmistrz Nowogardu zachęca do udziału w przetargu firmy które mogą byż zainteresowane realizacją tej inwestycji aby móc sprawnie, jeszcze w tym roku przystąpić do jej realizacji.Inwestycja jest ważna nie tylko dla środowiska sportowego Nowogardu ale też dla mieszkańców Nowogardu którzy zyskają kolejne miejsce do aktywnej rekreacji.

str

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe