Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

  • 12.09.2019, 23:32
  • Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu
Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Aleja Bursztynowa 28, 20 września, godz. 18.00 - W ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy „Widok na nieoczywiste zabytki Powiatu Gryfickiego” a także na wykład Michała Rembasa „Słynne, znane i jeszcze mało znane… - zabytki ziemi gryfickiej, które trzeba poznać”.

Podczas wykładu omówione zostaną widoki miast Powiatu Gryfickiego ukazane na mapie Lubinusa z 1618 roku oraz najciekawsze zabytki architektury powiatu i jego okolic. Przybliżone zostaną zarówno te powszechnie znane, jak np. kościoły Trzebiatowa czy zamki w Płotach ale też miejsca i obiekty, do których tzw. masowy turysta jeszcze nie dotarł. Są wśród nich m.in. pomniki pierwszowojenne, ciekawe mosty i budowle wojskowe z czasów III Rzeszy oraz ryglowe domy.

 

Po otwarciu wystawy, zapraszamy na rybacki poczęstunek.


21 września, godz.15.00

Zapraszamy na grę terenową "W drodze przez Niechorze", a następnie na koncert zespołu IGA'cki Band oraz wspólne grillowanie.

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe