MGOKiS w Płotach powołuje dziką drużynę Rega Arena Team

  • 05.09.2019, 11:43
  • MGOKiS Płoty
MGOKiS w Płotach powołuje dziką drużynę Rega Arena Team
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach powołał do funkcjonowania męską dziką drużynę piłkarską pn. Rega Arena Team na podstawie wewnętrznego Zarządzenia Dyrektora Ośrodka. Drużyna będzie reprezentować obiekt Rega Areny oraz cały ośrodek w regionie podczas różnego rodzaju rozgrywek piłkarskich z udziałem tzw. „dzikich drużyn”. Obecnie drużyna składa się z 19 członków, gdzie najmłodszy z nich jest urodzony w 2008 roku, a najstarszy urodzony jest w 2002 roku. Członkom drużyny przysługują specjalne stroje do reprezentacji.

Według zasad członkostwa w dzikiej drużynie Rega Arena Team, poza zobowiązaniami piłkarzy, aby brać czynny udział w rozgrywkach meczowych lub turniejach, jej członkowie mają także przywileje – mogą nieodpłatnie korzystać z usług sportowo-rekreacyjnych na terenie obiektu Rega Areny, mają dostęp do własnej szatni na wyłączność oraz mogą korzystać nieodpłatnie z różnego rodzaju wydarzeń sportowo-kulturalnych organizowanych przez MGOKiS w Płotach.

 

Rega Arena Team ma już na swoim koncie zwycięstwo podczas turnieju dzikich drużyn podczas Dnia Węgorza w Węgorzynie z 19 lipca 2019 r., drużyna także niedawno zdobyła Puchar Sołtysa Sołectwa Lisowo, gdzie rywalem był nieformalny zespół z Gryf Areny.

 

Poniżej znajduje się lista członków Rega Arena Team:

BAKALARSKI Ernest

BARAN Hubert

BIEŃKO Kacper

BOJAR Sergiusz

BODZAK Tymoteusz

FASUŁA Wojciech

GUŁAJEWSKI Jakub

JANKOWSKI Fabian

MAZUR Eryk

MICHAŁOWSKI Jakub

PTASZNIK Mateusz

RATAJCZYK Daniel

SIOŁA Michał

SKOWYRA Piotr

SOBCZAK Jakub

ULBRICH Daniel

WRÓBEL Dawid

ZAWADZKI Kamil

ZIÓŁKOWSKI Jakub

MGOKiS Płoty

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe