Biel i czerń - czyli Duchy w Pałacu

  • 07.09.2019, 11:34
  • TOK
Biel i czerń - czyli Duchy w Pałacu
Młodzież uczestnicząca w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów i choreografów Różę i Krzysztofa Włosińskich zaprezentowała na dziedzińcu pałacowym spektakl DUCHY MUZEUM.

Podczas tygodniowych zajęć uczestnicy warsztatów nabywali umiejętności związane m.in. z ruchem scenicznym, mimiką, tańcem, integracją w grupie rówieśniczej. Efekty ich pracy podziwialiśmy we wtorkowy wieczór, kiedy to „spotkały” się dwa światy - biel i czerń.  Spektakl nawiązywał do walki dobra ze złem, które symbolicznie przedstawione zostało na przykładzie dwóch krain, którymi rządziły księżniczki: jedna dobra , wspaniała i wyrozumiała dla poddanych oraz ta zła, pełna goryczy i pogardy dla swojego ludu. Wymowna treść spektaklu zachwyciła widzów, w tym rodziców oraz miłośników nocnego zwiedzania Trzebiatowa, którzy pełni podziwu dla młodych aktorów obserwowali jak dobro, które symbolizowała biała księżniczka, zwycięża nad złymi ludźmi.

Warsztaty teatralne odbyły się w ramach projektu ARTrzebiatów- uzależnieni od kultury”.

mg

TOK

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe