Płoty: Hołd bohaterom – ku pamięci potomnych - obchody 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

  • 03.09.2019, 11:33
  • str
Płoty: Hołd bohaterom – ku pamięci potomnych - obchody 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej
Uroczystości upamiętniające 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w Płotach odbyły się w poniedziałek 2 września pod pomnikiem Żołnierzy z udziałem delegacji władz samorządowych z gminy Płoty i powiatu gryfickiego, Związku Kombatantów Rzeczypospolitej i Byłych Więźniów Politycznych, delegacji instytucji i organizacji społecznych, młodzieży szkolnej oraz pocztów sztandarowych.

W trakcie uroczystego apelu w okolicznościowych przemówieniach podkreślano, że pamięć o drugiej wojnie światowej – najstraszliwszej wojnie w historii powinna być gwarancją aby taki kataklizm więcej się nie powtórzył.

Uczestniczące w apelu delegacje złożyły przed pomnikiem wiązanki kwiatów. Po uroczystościach przed pomnikiem odbyło się spotkanie pokoleń w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

str

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe