Ostatnia sobota sierpnia to już historia, ale Górzyca zachwyciła … i to jak!

  • 02.09.2019, 01:12
  • Źródło: FB Stowarzyszenie z Pomysłem w Górzycy
Ostatnia sobota sierpnia to już historia, ale Górzyca zachwyciła … i to jak!
Letni wiatr przeniósł nas w krainę marzeń, a niebo nad Górzycą wypełniły różnokolorowe latawce. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, a śmiech dzieci i dorosłych słychać wśród szumu liści jeszcze teraz ;)

To było prawdziwe święto lokalnej Społeczności, które można podsumować krótko – super dzień, fantastyczna zabawa, integracja i pozytywne emocje.

Latanie to coś magicznego i my wczoraj zasmakowaliśmy tej magii w dużej dawce.

Był wiatr, było słońce, ale byliście też Wy i to było najważniejsze, bo bez Was taki dzień nie zdarzyłby się nigdy.

Zaczęliśmy od zabaw, rozstrzygnęliśmy konkurs na najładniejszy latawiec, biegaliśmy współdziałając w różnych konkurencjach, oglądaliśmy występy zespołu Tarantule i tańczyliśmy w rytm wszystkich przebojów świata :)

 

To był najlepszy festiwal latawców Z Pomysłem!

 

I warto powiedzieć jedno, że współpraca całej grupy pozytywnych ludzi daje satysfakcję, radość i najlepsze wrażenia na świecie. Dziękujemy za wczorajszy dzień i za cały ten czas, bo festiwal był kulminacją oraz podsumowaniem naszych wspólnych działań i dowodem na to, że można wszystko.

 

Ale to wszystko nie udałoby się bez Sołectwo Górzyca i Brygidy Sułek, Koła Gospodyń Wiejskich Górzyca, drużyny OSP Górzyca i naszej grupy nieformalnej. Było super !!!

Źródło: FB Stowarzyszenie z Pomysłem w Górzycy

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe