Dożynki w Mechowie

  • 29.08.2019, 22:52
  • str
Dożynki w Mechowie
Sołectwo Mechowo – jako pierwsze w gminie Płoty rozpoczęło doroczne obchody święta plonów.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Mechowie. Następnie uczestnicy uroczystości w dożynkowym korowodzie przeszli na teren przy boisku sportowym gdzie odbyła się dalsza część uroczystości z udziałem przedstawicieli władz gminy z panią sekretarz Elżbietą Ziółkowską radnych gminnych i powiatowych oraz oczywiście rolników i mieszkańców sołectwa.

Uroczystość rozpoczęła się od podzielenia między mieszkańców dożynkowego bochna chleba z tegorocznych zbiorów który od starostów dożynek przyjęła Iwona Taśmińska sołtys Mechowa a także przewodnicząca Rady Miejskiej w Płotach. Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na dorrą zabawę.

Na uczestników dożynek czekał smakowity poczęstunek a także udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez animatorów z MGOKiS w Płotach.

Dla dorosłych przygotowano też „zabawę pod gwiazdami” przy dobrej muzyce i w świątecznym nastroju.

Zapraszam do fotorelacji:

str

Zdjęcia (49)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe