NEWSLETTER

  • 26.08.2019, 09:27
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Nasz event to możliwość zaprezentowania swojej oferty przedstawicielom innych przedsiębiorstw, ewentualność znalezienia nowych klientów, szansa na pogłębienie kontaktów biznesowych, a także atrakcyjna przestrzeń na wymianę doświadczeń. Wielu z was już wie, że z nami wszelkie działania są o wiele korzystniejsze. Za każdym razem frekwencja śniadań oscyluje wokół kilkudziesięciu osób. Zostań jednym z nas i pozwól swojej firmie na kolejny krok w stronę dynamizacji rozwoju. Sprawdźcie co dla was mamy 11 września i rośnijcie w siłę!

https://biznes.pogonszczecin.pl/wielki-powrot-sniadan-biznesowych/

 

Urlop okolicznościowy przyznawany jest pracobiorcy w związku z ważnymi uroczystościami i sytuacjami życiowymi. Po złożeniu odpowiedniego wniosku pracodawca ma obowiązek go udzielić, nie może jednak skierować pracownika na urlop, podejmując jednostronną decyzję.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/szczegolny-urlop/

 

Miło nam poinformować o zawarciu kolejnej umowy z Carlsberg Polska Sp. z o.o., właścicielem marki Bosman. Na mocy porozumienia będziemy ze sobą współpracować przez następne trzy lata.

– To dla nas fantastyczna informacja, ponieważ nasza kooperacja trwa już od wielu lat. To stabilny, mocny partner, na którego mogliśmy zawsze liczyć. Obojętnie, w jakim momencie położenia był klub, marka Bosman była razem z nami. To współzależność napawająca dumą i szacunkiem – mówi Łukasz Biwan, dyrektor Marketingu Pogoni Szczecin.

https://biznes.pogonszczecin.pl/carlsberg-nadal-jest-z-nami/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe