Ostatnie Stoisko Edukacyjne na Kąpielisku w Gryficach

  • 24.08.2019, 11:44
  • PSSE Gryfice
Ostatnie Stoisko Edukacyjne na Kąpielisku w Gryficach
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryficach w związku z realizacją na terenie powiatu gryfickiego akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, przy wsparciu Starosty Powiatu, w dniu 22 sierpnia 2019r. zorganizował w na Kąpielisku Miejskim w Gryficach przy ul. Nowy Świat Stoisko Edukacyjno - Profilaktyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej, które było obsługiwane przez pracowników tutejszej Inspekcji.

Było to już ostatnie takie stoisko Inspekcji Sanitarnej, w czasie tegorocznych wakacji. Podczas organizacji powyższej inicjatywy prowadzono działania adresowane do mieszkańców, wczasowiczów, turystów dla dzieci prowadzono quiz wiedzy na temat zdrowego stylu życia,
w ramach którego za poprawną odpowiedź otrzymywały drobne upominki. Dorośli interesowali się tematyką zdrowego odżywiania, profilaktyką chorób nowotworowych, szczepieniami ochronnymi.

 

Foto – relacja

PSSE Gryfice

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe