Mazowsze i Zamek szukają utalentowanych solistów

  • 24.08.2019, 10:17
  • Żródło: Zamek Książąt Pomorskich
Mazowsze i Zamek szukają utalentowanych solistów
Trwa nabór zgłoszeń do I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Przesłuchania etapu wojewódzkiego odbędą się w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Konkurs organizuje Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Zamek jest partnerem regionalnym. I właśnie w Zamku odbędzie się wojewódzki etap tego konkursu - przesłuchania 5 i 6 października.

 

Tylko do 16 września Zamek przyjmuje zgłoszenia uczestników. Podpisane karty zgłoszeń można składać drogą elektroniczną ([email protected]) lub pocztą tradycyjną (Zamek Książąt Pomorskich, Dział Edukacji Artystycznej, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin).

 

Karty zgłoszeń, regulamin konkursu i nuty do pobrania, znaleźć można na stronie zamek.szczecin.pl. „Mazowsze” proponuje listy utworów ze swojego repertuaru. Każdy uczestnik konkursu musi przygotować dwa z tych utworów. Może je wykonać a capella, z towarzyszeniem akompaniatora lub zespołu, a także z podkładem odtworzonym z nośnika.

 

Konkurs przeprowadzony zostanie w kilku kategoriach wiekowych: 9-14 lat, 15-19 lat, 20-25 lat oraz ponad 26 lat.

 

W konkursie przewidziane są nie tylko nagrody pieniężne. Laureaci II etapu wezmą udział w warsztatach artystycznych oraz w próbie do Koncertu Galowego z udziałem orkiestry, baletu i chóru zespołu „Mazowsze”. Organizator konkursu przewiduje też możliwość zaproszenia wybranych laureatów II Etapu na staż artystyczny z szansą na angaż w zespole „Mazowsze”.

 

Więcej informacji:

http://zamek.szczecin.pl/kalendarz.php?id=7687

oraz na

https://www.mazowsze.waw.pl/pl/konkurs-wokalny-im-stan/dla-uczestnikow

Źródło: Zamek Książąt Pomorskich

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe