Turniej Siatkówki Plażowej „Nad Stawkiem”

  • 18.08.2019, 09:06
  • str
Turniej Siatkówki Plażowej „Nad Stawkiem” FOTO - Powiatowe Centrum Sportu Rekreacji i Promocji
Wśród mieszkańców Gryfic od jakiegoś czasu pojawiały się głosy, że „na stawku” nic się nie dzieje. To typowy znak czasu, ciągle ktoś narzeka, że czegoś mu nie zorganizowali – w domyśle chodzi najczęściej o władze samorządowe albo instytucje kultury. Gdy się takich malkontentów zapyta a co by chcieli aby im zorganizować to już najczęściej oni nie wiedzą, jak się coś zrobi to okazuje się, że jednak nie to co oni by chcieli.

A może by tak wyjść z inicjatywą znaleźć pomysł i chętnych – przecież mamy gdzie, na jakąś pomoc ze strony samorządowych instytucji też można liczyć.

Że da się coś zrobić mamy przykład – w piątek 16 sierpnia na kąpielisku miejskim "Stawek"odbył się Turniej Siatkówki Plażowej, wśród kibiców znalazł się nawet starosta gryficki Ryszard Chmielowicz.

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn i wszyscy mieli aktywnie spędzony kawałek czasu i dobrą zabawę a po turnieju wszyscy spotkali się przy ognisku z kiełbaską.

A oto wyniki rywalizacji – jak widać po nazwach drużyn nie były to ekipy z ligowych parkietów:

  1. Amelki
  2. Trzebiatów
  3. Grot Dygowo
  4. Belfry
  5. Łapówka
  6. Ogórki
  7. Princeski

Organizatorom udał się nawet uzyskać wsparcie ze strony firm Zjedz Burger oraz Mix RTV AGD w Gryficach – można?, można – tylko dlaczego tak mało widzów?

str

Zdjęcia (6)

FOTO - Powiatowe Centrum Sportu Rekreacji i Promocji
a FOTO - Powiatowe Centrum Sportu Rekreacji i Promocji
FOTO - Powiatowe Centrum Sportu Rekreacji i Promocji

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe