W Ogrodzie Japońskim zapraszamy na „Muzyczną podróż bez granic”

  • 13.08.2019, 22:15
  • Gryficki Dom Kultury
W Ogrodzie Japońskim zapraszamy na „Muzyczną podróż bez granic”
Zapraszamy na ósmy koncert w ramach "Gryfickiego Lata Muzycznego", który odbędzie się 18 sierpnia o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach. Koncert w wykonaniu FAIRY LADIES pt. „Muzyczna podróż bez granic”.

Muzyczna podróż bez granic to podróż po muzyce: wiedeńskiej, amerykańskiej, węgierskiej i włoskiej. Repertuar jest starannie dobrany pod względem różnorodności brzmienia i technik wykonawczych. Zapowiedź każdej pozycji przez jedną z artystek nie tylko wprowadza w nastrój danego utworu, ale nadaje całemu przedstawieniu charakter edukacyjny. W programie znajdują się również pozycje aktywizujące publiczność do wspólnego wykonywania utworów.

Wystąpią:

Magdalena Motyl (sopran), Olivia Ugha (sopran), Maria Radoszewska (skrzypce, wokal), Olha Bila (fortepian)

Gryficki Dom Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe