Stoisko Edukacyjne w Trzebiatowie

  • 12.08.2019, 22:07
  • PSSE Gryfice
Stoisko Edukacyjne w Trzebiatowie
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryficach w związku z realizacją na terenie powiatu gryfickiego akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, przy wsparciu Starosty Powiatu, Burmistrza Trzebiatowa w dniu 9 sierpnia 2019r. zorganizował w Trzebiatowie na ul. Rynek Stoisko Edukacyjno - Profilaktyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej, które było obsługiwane przez pracowników tutejszej Inspekcji.

Było to już drugie takie stoisko Inspekcji Sanitarnej, która prowadziła działania adresowane do mieszkańców, wczasowiczów, turystów. Podobnie jak w Gryficach, tak samo w Trzebiatowie dzieci chętnie uczestniczyły w quizie wiedzy na temat zdrowego stylu życia,
w ramach którego za poprawną odpowiedź otrzymywały drobne upominki. Dorośli interesowali się tematyką zdrowego odżywiania, profilaktyką chorób nowotworowych, szczepieniami ochronnymi.  Stoisko odwiedzili również wychowankowie Domu Pomocy Społecznej z Jaromina.

Następne takie działanie zaplanowane jest na dzień 14 sierpnia 2019 r. w Niechorzu przy zejściu na plażę na ulicy Pocztowej.

Serdecznie Zapraszamy.

PSSE Gryfice

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe