NEWSLETTER

  • 13.08.2019, 22:01
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Bardzo cieszymy się z faktu, że możemy rozpocząć współpracę z Pogonią Szczecin i tym samym dołączyć do rodziny biznesowej Pogoni Szczecin Business Club. Jako wieloletni kibice jesteśmy obecni na każdym meczu i przy rozwoju swojego biznesu nie wyobrażaliśmy sobie, że moglibyśmy ten aspekt pominąć. Liczymy na to, że przy interakcji z partnerami klubu nasza działalność dotrze do wielu przedsiębiorców i potencjalnych kooperantów. Chcemy zaoferować produkt, którego dotychczas na rynku nie było – opowiada Rafał Kusz, współwłaściciel RK2 Safety.

https://biznes.pogonszczecin.pl/partnerstwo-oparte-na-bezpieczenstwie/

 

To właśnie tam Portowcy szlifują formę w przerwach pomiędzy rozgrywkami, ponieważ mogą liczyć na bardzo komfortowe warunki. To bardzo istotne, ponieważ po wyczerpujących treningach czy sparingach duże znaczenie ma regeneracja. Zawodnicy przelewają w Pogorzelicy litry potu, a ten czas traktowany jest jako jeden z najbardziej wymagających w trakcie całego roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/twoje-miejsce-na-wakacje/

 

 

Co można zaliczyć do tych korzyści?

Rafał Kusz: Są one dwutorowe. Klient, korzystający z naszych usług, w każdym aspekcie naszej działalności odniesie korzyść. Proszę wyobrazić sobie obiekt, na którym są dwa posterunki ochrony fizycznej. Przedsiębiorca zlecił nam wykonanie działań kontrolno-operacyjnych. Z pierwszego raportu wynika, że zostały tam dokonane konkretne uchybienia. Wtedy ma dwa wyjścia – wezwanie firmy do wyjaśnień i wdrożenie planu naprawczego lub zastosowanie kar umownych zawartych w umowie. Przy wyborze tej pierwszej czynności automatycznie podnosi się jakość otrzymywanych usług, przy tej drugiej opcji oszczędza się na całościowym działaniu.

Robert Kotkowski: Konsekwencją może być także wymiana załogi, która świadczy usługę ochronną, co również ma szanse stać się niewymierną korzyścią.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chcemy-byc-lacznikiem-scalajacym-jeden-element-z-drugim/

 

Te reguły obowiązują od końca lutego 2016 roku. „Okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony, a także łączny okres zatrudnienia na podstawie umów o pracę na czas określony zawieranych między tymi samymi stronami stosunku pracy, nie może przekraczać 33 miesięcy, a łączna liczba tych umów nie może przekraczać trzech”.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/umowa-na-czas-nieokreslony/

 

 


 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!


 

Paweł Drąg

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe