Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty - Ostatnie przygotowania

  • 12.08.2019, 22:55
  • Gryficki Dom Kultury
Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty - Ostatnie przygotowania
Ruszyły ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX edycji Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty przez Gryficki Dom Kultury. W tegorocznych plenerach, które będą się odbywały w dniach 16 – 24. sierpnia, wezmą udział artyści min. z Łodzi, Szczecina, Kosewa, Koszalina, Złotego Potoku, Zielonej Góry, Saarbrücken (Niemcy), Gryfic oraz z miast partnerskich Güstrow (Niemcy) i Gryfowa Śląskiego.

Pierwsze efekty plenerowej twórczości będziemy mieli okazję poznać podczas roboczej wystawy poplenerowej już 23 sierpnia w pałacu w Rybokartach.

Artystyczne Spotkania Przyjaciół to nie tylko możliwość do poznania grupy uznanych artystów, to również okazja aby swym artystycznym kunsztem i specjalistyczną wiedzą podzielili się z lokalnymi adeptami sztuk plastycznych.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na otwarte warsztaty plastyczne, które będą prowadzone w dniach 19 – 21. sierpnia 2019r. od godz. 11:00 (w zależności od aury) na Placu Zwycięstwa lub w Gryfickim Domu Kultury przez uczestniczki pleneru malarskiego w tematach i technikach;

Joannę Małoszczyk - „PRZYPADEK, NIE PRZYPADEK „ (abstrakcja),

Ewę Witkowską - „PRACA Z WYOBRAŹNIĄ – ABSTRAKCYJNY KOLOR LUB NIEOCZYWISTE ZESTAWIENIE” (tempera)

Monikę Artiuch - „DZIEWCZYNA Z KWIATAMI” (kolaż)

Zgłoszenia osób zainteresowanych oraz informacje na temat warsztatów w sekretariacie GDK, [email protected], lub tel. 91 384 26 88.

Gryficki Dom Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe