„Czytające Podwórka” w Gołańczy Pomorskiej (Osiedle)

  • 08.08.2019, 22:04
  • TOK
„Czytające Podwórka” w Gołańczy Pomorskiej (Osiedle)
7 sierpnia odbyło się ostatnie spotkanie z dziećmi we wsi Gołańcz Pomorska Osiedle pn. „Czytające Podwórka”. Było czytanie wierszy autorstwa Renaty Teresy Korek „Wierszowanki do poduszki”, rozmowy o ekologii, oszczędzaniu wody i prądu, zdrowym odżywianiu i bezpieczeństwie w czasie wakacji.

Marianna Kowal zachęciła dzieci do nauki piosenki wakacyjnej prowadząc lekcję muzyczną. Marzanna Dudek wieloletnia bibliotekarka przygotowała zajęcia plastyczne pn. „Moje magiczne drzewo”, które dzieci wylepiały plasteliną.

Na zajęciach kulinarnych przygotowaliśmy roladki z wędliny, sera, pysznych i zdrowych warzyw i owoców. Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy ćwiczoną przez dzieci piosenkę pt. „Płonie ognisko w lesie” oraz rozdaliśmy nagrody- książki ,   za ogromną wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska  w swoim najbliższym otoczeniu. Życzymy aby kolejne dni wakacji upłynęły przy wspólnie spędzonych chwilach z książką i w gronie najbliższych.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji naszej akcji pani sołtys Agnieszce Łupkowskiej.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury współpracuje od lat ze Starostwem Powiatowym w Gryficach, które jest współorganizatorem wakacyjnego cyklu działań z zakresu edukacji ekologicznej pt. „Czytające podwórka”.
 

K.K

TOK

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe