NEWSLETTER

  • 06.08.2019, 08:49
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Dom Lekarski od wielu lat uzdrawia szczecinian, więc nie mogło nas zabraknąć u boku Dumy Pomorza. Dlatego też nie wyobrażaliśmy sobie, by nasza współpraca nie była kontynuowana w kolejnych sezonach. Jako partner medyczny jesteśmy ogromnie dumni z tego, że dzięki rehabilitacji i zabiegom współtworzymy sukces Pogoni Szczecin, ale też cieszymy się, że możemy współpracować marketingowo jako dwie silne szczecińskie marki – Karolina Białas, Dyrektor Operacyjny Dom Lekarski S.A.

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowe-porozumienie-z-domem-lekarskim/

 

– To dla nas naprawdę bardzo ważny dzień. Cieszę się, że możemy dokładać swoją cegłówkę do tworzenia rzeczywistości klubu, który łączy sympatię tak wielu środowisk. Calypso Fitness Club promuje aktywny i zdrowy tryb życia. Podobnie jest w przypadku Pogoni Szczecin, więc uważam, że to współpraca, która z całą pewnością uzupełnia się w swoich priorytetach. Mam z niej dużo satysfakcji i wierzę, że wspólnie zrealizujemy jeszcze wiele interesujących projektów – opowiada Katarzyna Górna-Zawadzka, manager regionalny Calypso Fitness Polska.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-dalej-z-calypso/

 

Ustawa z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych zawiera w sobie informacje, że rozpowszechnianie wizerunku sportowca wymaga jego zezwolenia. Aby więc wykorzystać jego zdjęcie, należy uzyskać na to zgodę. Zazwyczaj ma to miejsce w formie pisemnej, przy okazji podpisania kontraktu z klubem. Czym dokładniej ta umowa jest skonstruowana, tym lepiej dla wszystkich stron. Dlatego też tak bardzo ważne jest, by w dokumencie określić zakres czasowy reklamy, przedmiot działań, a także terytorium obowiązywania. To istotny element dbania o interesy majątkowe i osobiste – zarówno sportowca, jak i klubu. Każda ze stron musi wiedzieć czego może od siebie oczekiwać i wymagać. Kluby korzystają z wizerunku zawodników w celach marketingowych, w tym między innymi w promocji meczów czy sprzedaży klubowych gadżetów. Korzystanie z wizerunku jest zazwyczaj tożsame z zobowiązaniem zawodnika do uczestniczenia w akcjach promocyjnych organizowanych przez klub lub sponsorów. Najczęściej w kontrakcie piłkarza jest zawarta informacja, iż wynegocjowane wynagrodzenie obejmuje także korzystanie z jego wizerunku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wizerunek-pilkarza-fakty-i-mity/

 

Fundacja Poland Business Run wspiera osoby z niepełnosprawnością ruchową. Najlepszym dowodem na skuteczność akcji są jej wymierne, mierzalne efekty. Od początku istnienia inicjatywy udało się już pomóc ponad 450 osobom. Na beneficjentów biegu przewidziana jest bardzo szeroka pomoc – zakup potrzebnych protez, turnusy rehabilitacyjne, a także Centrum Inicjatyw Sportowych w Krakowie, gdzie są realizowane projekty wspierające sport i aktywność osób niepełnosprawnych. Nie do przecenienia jest również kwestia niwelowania barier społecznych i szerokiego upowszechniania wiedzy o niepełnosprawnościach narządu ruchu.


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/biegaj-w-szlachetnej-idei/
 


 

Według przepisów, pracodawcom zatrudniającym ponad 20 pracowników przysługuje prawo do kontroli wykorzystania przez nich zwolnień lekarskich. Co istotne, może ona mieć miejsce w każdej chwili. Przepisy nie warunkują, kto ma być osobą upoważnioną do inspekcji a więc pracodawca może sam taką osobę wytypować – zarówno spośród współpracowników, jak i osób niezwiązanych z firmą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zwolnienie-lekarskie-nie-oszukuj/

 

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!


 

Paweł Drąg

 

www.pogonszczecin.pl

Oficjalna strona internetowa Pogoni Szczecin - najbardziej zasłużonego klubu sportowego na Pomorzu Zachodnim. W naszych żyłach płynie granatowo-bordowa krew!

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe