NEWSLETTER

  • 29.07.2019, 19:52
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Pogoń jest drużyną, na którą obecnie wszyscy patrzą, budując wokół siebie bardzo pozytywne emocje. Jednocześnie Toyota jest największym producentem samochodów na świecie. Życzę sobie, aby klub wypracował równie okazałą pozycję i wszyscy tutaj temu kibicujemy. Jest pomiędzy nami bardzo dobry klimat, a także przyjaźń, więc cieszę się, że wspólnie możemy reprezentować Szczecin. Co ciekawe, o ile zawodnicy i pracownicy Dumy Pomorza jeżdżą naszymi samochodami, to zdarzają się też sytuacje, że kibice kupują te same auta, by jeszcze dodatkowo utożsamiać się i tym samym zbliżać do Pogoni Szczecin. To trochę na zasadzie kupna szalika klubowego, chociaż skala jest zupełnie inna. Bardzo mnie to cieszy – opowiadał Jan Kozłowski, prezes zarządu Toyota Kozłowski.

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowa-umowa-pogoni-z-toyota-kozlowski/

 

– Cieszymy się na myśl o dalszej współpracy. Organizowane eventy, prężnie działający klub biznesu, możliwość wspierania naszej Dumy Pomorza oraz jej kibiców, to tylko niektóre korzyści wynikające ze wspólnych przedsięwzięć. Z każdym rokiem nasza kooperacja oraz przyjaźń eventowo – piłkarska rośnie w siłę. Już nie możemy się doczekać, co przyniesie kolejny rok – mówi Katarzyna Stankiewicz z Dragon Event.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dzialamy-dalej/

 

Pracodawca musi przesunąć termin urlopu pracobiorcy, jeśli nie może on rozpocząć go z któregoś z następujących powodów: choroby zakaźnej, urlopu macierzyńskiego lub tacierzyńskiego, czasowej niezdolności do pracy wynikającej z choroby lub przeszkolenia wojskowego na czas do trzech miesięcy. Ponadto, pracownik może złożyć stosowny wniosek, w którym zawrze prośbę o przesunięcie urlopu, z podaniem konkretnej argumentacji, dlaczego miałoby to nastąpić. Jeżeli pracodawca nie ma obowiązku sporządzania planu, termin jego wykorzystania ustala po porozumieniu z pracownikiem.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/urlop-wypoczynkowy-zaleglosci/

 

Silver „Business Club” to element elitarności w dynamicznie rozwijającej się społeczności grupy biznesowej Pogoni Szczecin. Chcesz rozszerzać swoją sieć networkingową o kolejne kontakty? Szukasz miejsca, które sprzyja nawiązywaniu cennych relacji? Pragniesz stać się częścią wspólnoty biznesowej Dumy Pomorza? Atmosfera silver „Business Club” pozwala uwolnić się od napięcia związanego z obowiązkami służbowymi, przy jednoczesnym, bardzo naturalnym procesie pogłębiania znajomości zawodowych. To także wygoda przebywania w miejscu, w którym widoczność boiskowych zmagań jest najlepsza na całym stadionie. Zainwestuj swój czas i zbieraj liczne profity. Zapewniamy pyszny i urozmaicony catering, a także obsługę na najwyższym poziomie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zrobic-swoje/

 

Spieszymy z kolejną świetną informacją o sukcesie naszego Partnera Głównego. Grupa Azoty S.A. i Grupa Azoty Police otrzymały tytuły „Transparentna Spółka Roku 2018” w trzeciej edycji rankingu prowadzonego przez „Parkiet” oraz Instytut Rachunkowości i Podatków, przy wsparciu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/transparentna-spolka-roku-2018/

 

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

 

Paweł Drąg

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe