NEWSLETTER

  • 22.07.2019, 20:34
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Pogoń Szczecin współpracują ze sobą już od wielu lat. Kolejnym owocem udanej kooperacji jest dotacja, którą otrzymaliśmy m.in. na akcesoria używane w biurze prasowym.

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejny-krok-do-przodu/

 

Zaczęło się od tego, że grupa znajomych próbowała zrobić sobie kilka zdjęć na meczu, przegapiając przez to parę gorących chwil w meczu. Przy okazji też irytując kibiców obok, którzy chcąc nie chcąc byli wytrącani z boiskowych emocji poprzez aktywność fotografów. Co więc z tego, że udało im się uzyskać zdjęcia, skoro stracili coś o wiele ważniejszego – emocje i wspomnienia? Wtedy też wpadli na pomysł na to, jak rozwiązać ten dylemat. Wkrótce rozpoczęli prace nad ideą aplikacji zdjęciowej. Opracowanie technologii, zbudowanie prototypów oraz rozwój oprogramowania pochłonęło im 2 lata, chociaż uatrakcyjnianie Snaptivity trwa cały czas. Dziś to inteligentna technologia stadionowa, która rejestruje najważniejsze emocje i reakcje widzów oglądających widowiska sportowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/technologie-na-pomoc-kibicom/

 

We wtorek kilkuset kibiców Dumy Pomorza pojawiło się w przyozdobionej we właściwe barwy Galerii Kaskada, gdzie około g. 18.45 rozpoczęła się przedsezonowa prezentacja Dumy Pomorz. Portowcy dotarli na miejsce tuż po treningu, około godziny 19.00. Na miejsce dowiózł ich klubowy autokar Follow Me. Impreza rozpoczęła się już wcześniej, a prowadził ją dobrze znany kibicom spiker meczowy, a zarazem dziennikarz Radia Szczecin, Adam Wosik oraz Sebastian Roszkowski, także z Radia Szczecin. Konkursami zgromadzonych fanów zabawiali także dziennikarze Radia Eska – Michał Zaręba oraz Piotr Jaworski. Kilkunastu granatowo-bordowych (cieszy nas, że obecnych było wiele osób w barwach) kibiców odpowiadało na pytania i dzięki temu zdobywało upominki od Pogoni i Eski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zaprezentowani-grajmy/

 

W przypadku firm najlepiej odbierane są treści z dedykowanymi grafikami, zewnętrznymi artykułami i przeróżnymi raportami, posty tematyczne, które ukazują organizację od środka, a także wszelkie materiały wzbogacane filmami. Istotne jest to, aby realizowały potrzeby i oczekiwania odbiorców. Z 610 milionów użytkowników na ten moment jest 30 milionów firm. Dla porównania, Twitter, funkcjonujący 3 lata krócej od Linkedln, ma „tylko” 335 mln użytkowników (stan na drugą połowę 2018 roku). Jak wynika z badań przeprowadzonych przez dr. Pawła Korzyńskiego z Akademii Leona Koźmińskiego, aż 97 proc. polskich menedżerów używa LinkedIn. To też czytelny sygnał, że nie warto lekceważyć jego siły.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najwieksza-na-swiecie-siec-profesjonalistow/

 

Według Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiany-w-kwestii-mobbingu/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe