Wystawa „BIEGUNY – Wiatr do morza 4”

  • 17.07.2019, 19:13
  • Stanisław Razmus
Wystawa „BIEGUNY – Wiatr do morza 4”
Nowa, otwarta w dniu 15 lipca 2019 r. wystawa prezentuje dokonania artystów wizualnych wywodzących się z powiatu gryfickiego, oraz zaproszonych gości prezentujących różnorodne spojrzenie poprzez sztukę na otaczającą nas rzeczywistość.

Są to wybitni polscy artyści średniego pokolenia prezentujący Akademie Sztuk Pięknych z Krakowa, Warszawy, Łodzi i Gdańska, którzy będąc w „artystycznej drodze” zagościli w trzebiatowskim Pałacu w Galerii Feininger. Możemy podziwiać prace Zbigniewa Bajka, Andrzeja Banachowicza, Grzegorza Chojnackiego,  Krzysztofa Gliszczyńskiego, Bogusławy Koszałki, Renaty Teresy Korek, Alicji Korek, Arkadiusza Marcinkowskiego, Tomasza Malinowskiego, Zbigniewa Szota.
Wystawa potrwa do 31 sierpnia. ZAPRASZAMY!

Stanisław Razmus

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe