Firma Awilux szuka nowych partnerów biznesowych

  • 15.07.2019, 21:58
  • GutPR
Firma Awilux szuka nowych partnerów biznesowych Fot. Awilux
Firma Awilux Polska oferująca nowoczesne systemy okienno – drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej poszerza obszar swojej działalności o kolejne województwa. Stąd też rozpoczęła poszukiwania partnerów biznesowych w województwie mazowieckim, małopolskim, opolskim, pomorskim i zachodniopomorskim. Jest to szansa dla salonów okiennych, ale również osób powiązanych z rynkiem stolarki otworowej, które chciałyby taki punkt sprzedaży poprowadzić.

Nowoczesna stolarka otworowa to nie tylko okna i drzwi. Firma Awilux wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania oraz narzędzia, które pomagają w planowaniu i projektowaniu. Swoją produkcję Awilux opiera w głównej mierze na rozwiązaniach niemieckiej firmy Schüco. W portfolio firmy znajduje się szeroki wachlarz systemów okiennych i drzwiowych, które gwarantują doskonałe parametry termoizolacyjne, wysoką klasę odporności na włamanie i niski współczynnik przepuszczalności dźwięku, a także system do inteligentnego zarządzania domem. W ofercie są także rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Celem firmy jest promowanie stolarki stawiającej na bezpieczeństwo i energooszczędność. W swoich rozwiązaniach przedsiębiorstwo uwzględnia także potrzeby osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

 

Z najlepszymi i dla najlepszych

 

- Jesteśmy firmą europejską z polskimi korzeniami, która działa w branży okiennej od 2006 roku. Początkowo nasza produkcja była ukierunkowana wyłącznie na eksport, jednak z czasem zaczęliśmy systematycznie budować pozycję na rynku polskim. W nowym roku wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowości. Związane było to ze zmieniającymi się potrzebami inwestorów oraz rozwojem produktów dostarczanych przez naszych partnerów biznesowych. Na chwilę obecną z sukcesami obecni jesteśmy w województwie wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim oraz śląskim. W najbliższych planach mamy nawiązanie współpracy z salonami okiennymi z województwa mazowieckiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego – mówi prezes firmy, Marek Sprengel.

 

Swoim partnerom biznesowym Awilux zapewnia regularne szkolenia techniczne, dopływ klientów oraz specjalistyczny „know - how”. Firma oferuje wsparcie marketingowe oraz PR-owe, a także pomoc w organizacji stoisk wystawienniczych na targach branżowych. O produktach dostępnych w ofercie Awilux można przeczytać w największych pismach branżowych, budowlanych i wnętrzarskich w Polsce. Firma została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym Gazele Biznesu, TOPTEN Okna czy Diamenty Forbesa.

 

Nowy rynek, ta sama jakość

 

Rozwiązania oferowane przez Awilux są precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego rodzaju inwestycji - nawet do tych najbardziej nowoczesnych i luksusowych. Awilux od początku działalności kierował się wartościami cenionymi przez inwestorów świadomych swoich wyborów, takimi jak: otwartość na nowe pomysły i rozwiązania, rzetelność, solidność i terminowość w realizacji przyjętych zamówień. Najwyższe standardy pracy z klientem sprawiły, że firma posiada jeden z najwyższych wskaźników zadowolonych klientów.

 

- Zapraszamy do współpracy aktualnie działające oraz powstające salony okienne z terenu województwa mazowieckiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Jesteśmy przygotowani do wejścia na nowy rynek i gotowi do działania na najwyższych obrotach – dodaje Marek Sprengel.

 

Firma Awilux systematycznie buduje swój wizerunek oraz wzmacnia sprzedaż w Polsce. Rozwój firmy od początku był bardzo dynamiczny, a produkcja zawsze pracowała na 200%. Na chwilę obecną możliwości Awilux - zarówno te produkcyjne jak i edukacyjne dla klientów – znacznie się zwiększyły – stąd możliwość poszerzenia obszaru działania o nowe województwa.

 

Dodatkowe informacje o firmie Awilux:

Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.: dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

GutPR

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe