NEWSLETTER

  • 15.07.2019, 22:34
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Spotkanie odbyło się w formie panelu eksperckiego, w którym uczestniczyli byli piłkarze Pogoni – Zbigniew Długosz, Artur Bugaj i Grzegorz Matlak, współmoderowanego przez dziennikarza Radia Szczecin Michała Elmerycha oraz rzecznika prasowego Dumy Pomorza Krzysztofa Uflanda.

Nasi goście oceniali potencjał Pogoni i perspektywy na osiągnięcie dobrego wyniku w zaczynającym się niedługo sezonie, rozmawiali o sparingach, a także porównywali okresy przygotowawcze z czasów, kiedy sami grali w piłkę, a tych obecnych

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/cieszyc-sie-rywalizacja-o-najwyzsze-celefilm/

 

Przygotowujemy dla was moc atrakcji, aby udanie uświetnić to wydarzenie. M.in. nasi zawodnicy wyjdą na specjalnie przygotowaną scenę, w rytm utworów, które sami sobie wybrali. Każdy z nich zostanie osobno zapowiedziany, a wszystkie wyjścia okrasimy krótkimi historiami, przybliżającymi granatowo-bordowych. Złożą oni również autografy na koszulce meczowej, która będzie przekazana na cel charytatywny.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rywale-zatancza-jak-im-zagramy/

 

Bez wątpienia futbol mężczyzn jest bardziej dynamiczny i stoi na wyższym poziomie, co z kolei wiąże się z większym zainteresowaniem kibiców i co za tym idzie potężniejszymi wpływami od sponsorów i reklamodawców. Czy jednak rozbieżność zarobków powinna być aż tak wysoka? Jeszcze do niedawna ten temat był spychany pod dywan opinii publicznej. Teraz mówi się o tym coraz więcej. M.in. dzięki podobnym postawom, jak wspomnianej Hegeberg, która od 2017 roku konsekwentnie odmawia gdy w narodowych barwach. Jest to jej protest przeciwko „brakowi szacunku dla piłkarek w Norwegii” i „nierównym szansom, jakie mają piłkarki i piłkarze”. Stoi to w zupełnej opozycji w stosunku do Nowej Zelandii i Australii, które postanowiły wyrównać wynagrodzenia mężczyzn i kobiet. Na Islandii ma to nastąpić do 2022 roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/panie-dochodza-do-glosu/

 

Lista klubów piłkarskich, które utworzyły u siebie sekcje esportowe jest długa. PSG, Monaco, Manchester City, Ajax Amsterdam, AS Roma, Arsenal Londyn, FC Barcelona, Besiktas Stambuł, Boavista Porto, Columbus Crew, Corinthians czy Eintracht Frankfurt to tylko przykłady. W żadnym wypadku esport nie jest jednak tylko domeną jednej, konkretnej ligi. Zasięg jest o wiele większy i sięga niemalże wszystkich kontynentów świata. Co szczególnie istotne, zestawienie jest niezwykle dynamiczne i stale rozbudowuje się o kolejne kluby.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/esport-sila-ktora-rosnie/

 

Każdy pracownik, który ma wątpliwości co do treści wydanego mu świadectwa pacy, ma prawo zażądać jego sprostowania. Obecnie jest tak, że Kodeks pracy reguluje to w ten sposób, że pracobiorca może to uczynić w ciągu siedmiu dni od otrzymania świadectwa pracy. Jeśli zostanie to nieuwzględnione, to w ciągu siedmiu dni od zawiadomienia o odmowie, posiada prawo wystąpienia z żądaniem jego sprostowania do sądu pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiany-w-swiadectwach-pracy/

 

Duma Pomorza zyskała kolejne udogodnienie do codziennej, analitycznej pracy. Nowy projektor EPSON od firmy Nordweco został zainstalowany w szatni pierwszego zespołu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowa-funkcjonalnosc-w-szatni/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe