Punkt Informacji Turystycznej wychodzi do turystów

  • 10.07.2019, 20:11
  • str
Punkt Informacji Turystycznej wychodzi do turystów
Wczoraj w Gryficach przy Wysokiej Bramie został uruchomiony Letni Punkt Informacji Turystycznej. Na stałe Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany jest właśnie w Sali wystawowej Muzeum i Galerii Brama do której trzeba się wspiąć stromymi schodami Wysokiej Bramy. Punkt zapewnia pełną obsługę turystów, przy okazji można zapoznać się ze zbiorami muzeum. Sęk w tym, że nie każdy – szczególnie „letni turysta” - zechce się wspinać po rzeczonych stromych schodach.

Teraz odwiedzający Gryfice turysta o najciekawszych atrakcjach miasta dowie się bez zbędnej mitręgi, otrzyma mapę miasta pamiątkowe pocztówki i foldery a nawet - modne ostatnio – pamiątkowe magnesy z Gryfic. Dla kolekcjonerów przygotowano okolicznościowe pieczątki.

Jest folder najnowszej turystycznej atrakcji „Miejskiego Szlaku Turystycznego Dwóch Bram”.

Dla „chwili relaksu” można też znaleźć tu ciekawą lekturę w ramach akcji „Wędrująca książka”.

Co więcej, jak informuje wiceburmistrz Marzena Domaradzka, w punkcie przy Wysokiej Bramie turyści znajdą również wszelkie informacje dotyczące powstającego Szlaku Dwóch Bram. Dostępne też będą specjalne foldery zawierające mapę z wytyczoną trasą gryfickiego szlaku turystycznego.

Letni Punkt Informacji Turystycznej będzie działał do 10 sierpnia, od wtorku do soboty w godz. 11.00 – 16.00.

str

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe