NEWSLETTER

  • 09.07.2019, 00:31
  • Paweł Drą
NEWSLETTER
Grupa Azoty Police i Pogoń Szczecin podpisały nową umowę. Zgodnie z jej postanowieniami Grupa Azoty będzie Partnerem Głównym Klubu przez kolejne dwa lata. Informację ogłoszono podczas specjalnie zwołanego briefingu nieopodal Gniewina, gdzie obecnie przebywa na zgrupowaniu I zespół Pogoni Szczecin.

Grupę Azoty Police podczas spotkania z mediami reprezentowali dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu spółki oraz Tomasz Panas, wiceprezes. Ze strony Pogoni Szczecin dokument parafował Prezes zarządu Jarosław Mroczek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupa-azoty-i-pogon-z-nowa-dwuletnia-umowa/

 

– Podpisanie umowy z Grupą Azoty jest wielkim wydarzeniem w klubie, ponieważ w polskiej rzeczywistości ciężko sobie wyobrazić klub, na poziomie profesjonalnym, bez wsparcia tak silnego podmiotu. My mamy to szczęście, że spośród klubów ekstraklasowych, Grupa Azoty zdecydowała się współpracować z nami. Wzajemna praca, z naszego punktu widzenia, stale się pogłębia, i wygląda coraz to lepiej. Tutaj chciałbym podziękować za dogodność, którą szczególnie sobie cenię. W sprawach, gdzie musi dochodzić do pytań czy spraw, które trzeba wyjaśnić między partnerami, mamy bezpośredni kontakt. Dzięki temu załatwiamy je często w pięć minut. Mamy do siebie zaufanie. Myślę, że bez tego ta współpraca nie byłaby możliwa – mówił Jarosław Mroczek, Prezes zarządu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupie-azoty-zalezy-na-rozwoju-polskiej-mlodziezy/

 

– Co do płaszczyzny współpracy klubu z Zakładami Chemicznymi, to wygląda to coraz lepiej. Staramy się brać aktywny udział we wszystkich imprezach organizowanych przez Grupę Azoty. Chcemy pokazać, że jesteśmy częścią tej społeczności i przekazać pracownikom, że doceniamy, jak ważna jest ich praca. Chociaż w ten sposób próbujemy się odwdzięczać – mówił Jarosław Mroczek, prezes zarządu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przyszlosc-pogoni-lezy-nam-na-sercu/

 

Współpraca z Pogonią to odważne spoglądanie w stronę przyszłości. Przed nami kolejne lata, które mogą owocować w wiele radości. – Z dużym optymizmem i nadzieją podpisujemy umowę na kolejne dwa lata, abyśmy mogli premiować, gdyż to celowy zabieg, sukcesy już po tym sezonie. Na pewno byłby to awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Później te premie wzrastają i możemy spokojnie przejść do kolejnego sezonu. Rozmawiamy zawsze w długiej perspektywie. Trener Kosta Runjaic również chciał znać nasze stanowisko i potencjalne zachowania Grupy Azoty, jako głównego sponsora. Mamy do niego ogromne zaufanie i sądzę, że on też swoje decyzje w małej lub większej mierze podejmował, patrząc na relacje pomiędzy sponsorem, a klubem. Bardzo dziękuję Pogoni Szczecin, że możemy współpracować z tak wiarygodnym partnerem. Wszyscy czekamy na sukcesy na miarę Pogoni Szczecin – zakończył.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wszyscy-czekamy-na-sukcesy-na-miare-pogoni-szczecin/

 

Konferencja nieopodal Gniewina przyniosła fantastyczną wiadomość dla wszystkich osób, dla których los Portowców jest istotny. Grupa Azoty Police i Pogoń Szczecin podpisały nową, dwuletnią umowę o współpracy. Zobacz zapis z konferencji w Pogoń TV.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tv-pogon-i-grupa-azoty-razem-na-kolejne-2-lata/

 

– Przedłużenie umowy sponsorskiej jest naturalną konsekwencją udanej współpracy między STS a Dumą Pomorza, która trwa od 2016 roku. Decyzja o podpisaniu kolejnego kontraktu to wyraz wzajemnego zaufania, docenienia dotychczasowych działań i ambitnych planów na przyszłość. Mam nadzieję, że w trakcie kolejnych trzech lat będziemy dalej wspólnie pracować na rzecz rozwoju Pogoni oraz dalej angażować jej kibiców w ciekawe aktywacje – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sts-na-dluzej-z-pogonia-szczecin/

 

Potężne upały i czas urlopowy spowodowały, że powstał problem z odpowiednią liczbą tirów, które mogłyby przywieźć rolki trawy, potrzebne do wymiany murawy na boisku głównym. Z wielu względów zależy nam na czasie, więc stało się to dla nas sporym kłopotem. Dylemat udało się jednak rozwiązać dzięki naszemu partnerowi – RT–TRANS. Grzegorz Rybiński, właściciel firmy transportowo-spedycyjnej, w trybie pilnym zorganizował pomoc. Mimo niesprzyjającemu terminarzowi ruszył niebo i ziemię, aby rozwiązać problem.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rt-trans-na-pomoc-pogoni/

 

Już zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od inauguracji rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy. To też doskonała okazja do tego, aby przywitać drużynę Pogoni Szczecin i życzyć jej jak najlepszego sezonu. Oficjalna prezentacja odbędzie się 16 lipca w Galerii Kaskada. Zaczynamy o 18:45!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rywale-zatancza-jak-im-zagramy/

 

Silver „Business Club” to element elitarności w dynamicznie rozwijającej się społeczności grupy biznesowej Pogoni Szczecin. Chcesz rozszerzać swoją sieć networkingową o kolejne kontakty? Szukasz miejsca, które sprzyja nawiązywaniu cennych relacji? Pragniesz stać się częścią wspólnoty biznesowej Dumy Pomorza? Atmosfera silver „Business Club” pozwala uwolnić się od napięcia związanego z obowiązkami służbowymi, przy jednoczesnym, bardzo naturalnym procesie pogłębiania znajomości zawodowych. To także wygoda przebywania w miejscu, w którym widoczność boiskowych zmagań jest najlepsza na całym stadionie. Zainwestuj swój czas i zbieraj liczne profity. Zapewniamy pyszny i urozmaicony catering, a także obsługę na najwyższym poziomie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/silver-business-club-czas-na-twoja-inicjatywe/

 

Na naszym kontynencie tradycja i tożsamość odgrywają wielką rolę i jest dla nas naturalne, że klub sportowy wyzwala wiele trwałych skojarzeń. To wierność, barwy, hymn, fani, legendarne spotkania, niesamowite oprawy, droga do sukcesu lub gorycz porażki. Każde z nich kreuje przywiązanie do drużyny i wzmacnia więzi. Czy ktoś z nas nie zna chociaż jednej osoby, która od kilkudziesięciu lat jest stałym bywalcem na stadionie? Czyż nie jest naturalne, że miłość do klubu jest przekazywana z ojca na syna, a na meczach zjawiają się całe rodziny?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/business-is-business/

 

Wypadek będzie klasyfikował się do definicji wypadku przy pracy podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych, czynności na rzecz pracodawcy, nawet bez polecenia ewentaulnie w czasie pozostawania pracownika w dyspozycji pracodawcy w drodze między siedzibą pracodawcy a miejscem wykonywania obowiązku wynikającego ze stosunku pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wypadek-w-pracy/

 

Trzecia edycja raportu „Rynek Sponsoringu Sportowego 2019”, przygotowanego przez Sponsoring Insight, przyniosła wiele interesujących wniosków. W celu zbadania wartości rynku sponsoringu sportowego w Polsce dokonano analizy kontraktów obowiązujących w 2018 roku pod kątem ich segmentacji oraz estymacji wartości.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sponsoring-sportowy-za-ubiegly-rok/

 

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

 

 

 

Paweł Drą

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe