Kwartet Śląski w Muzeum Narodowym w Szczecinie!

  • 02.07.2019, 23:26
  • Muzeum Narodowe Szczecin
Kwartet Śląski w Muzeum Narodowym w Szczecinie!
Zapraszamy na koncert Kwartetu Śląskiego. Koncert odbędzie się w czwartek, 4 lipca 2019 roku o godzinie 19.00 na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27.

Bilety (w cenie 3zł – bilet edukacyjny) do nabycia bezpośrednio przed wydarzeniem w kasie Muzeum. 

Kwartet Śląski to jeden z wiodących polskich zespołów kameralnych, który w obecnym sezonie artystycznym obchodzi 40-lecie działalności artystycznej.

Zespół w sposób szczególny uświetnia swój jubileusz wcielając w życie autorski projekt 10 koncertów w 10 polskich muzeach. Cykl monograficznych koncertów ma na celu prezentację najbardziej wartościowej muzyki polskich kompozytorów XX wieku - repertuaru, z którego Kwartet Śląski słynie,
a jego nagrania były wielokrotnie doceniane prestiżowymi nagrodami.

Śląscy kameraliści wychodzą poza typowe sale koncertowe i występują we wnętrzach znamienitych muzeów, których specyfika, architektura oraz ponadczasowe przesłanie dodatkowo podkreślą rangę prezentowanej muzyki i gwarantują wyjątkową atmosferę koncertu.

 

4 lipca 2019 | czwartek | godzina 19.00
Dziedziniec Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych
ul. Staromłyńska 27

Bilety: 3 zł

Muzeum Narodowe Szczecin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe