Gryfickie Lato Muzyczne - zaprasza

  • 02.07.2019, 11:04
  • Gryficki Dom Kultury
Gryfickie Lato Muzyczne - zaprasza
Zapraszamy na koncert w ramach "Gryfickiego Lata Muzycznego" - “Wieczorową porą” - Liquid Melody, który odbędzie się w Ogrodzie Japońskim 7 lipca 2019 r. o godz. 17:00.

Jest to koncert dedykowany dla miłośników muzyki rozrywkowej w kameralnym składzie. W programie znajdują się najbardziej znane pozycje artystów począwszy od lat 50-tych, aż po dzień dzisiejszy, m.in.: Łobaszewska, Niemen, Rodowicz, Sinatra, Badach czy Adele.

Liquid Melody to zespół, który powstał z muzycznej pasji Marii Radoszewskiej – skrzypaczki i wokalistki oraz Waldka Zielińskiego – gitarzysty. Zespół wykonuje muzykę z każdego rodzaju gatunków nie zamykając się na jedną stylistykę muzyczną.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe