5 medali w Zachodniopomorskich zawodach LDK

  • 14.06.2019, 16:03
  • MAC
5 medali w Zachodniopomorskich zawodach LDK
5 medali (trzy złote i 2 brązowe) i mnóstwo „życiówek” - to dorobek blisko trzydziestoosobowej ekipy ”Mokasyna” Płoty biorącej udział w Zachodniopomorskich Zawodach LDK! Nestle Cup 2019.

W zawodach, które odbyły się  w Szczecinie złote medale wywalczyły:                                        

Nicola Balon  - dwa w biegach płotkarskich – w biegu na 200 metrów przez płotki z czasem 32,33 i  w biegu na 80 metrów przez płotki  z czasem 12,98

oraz Paulina Zdzięborska   w skoku wzwyż z wynikiem 150 cm. 

Dwa brązowe krążki w skoku wzwyż „dołożyły” Magdalena Mączka i Małgorzata Pawłowska.

Blisko podium w swoich kategoriach były także :

Paulina Zdzięborska (4miejsce) i Zofia Bątkiewicz (5 miejsce) w biegu na 100 metrów, Natalia Bujarowicz (5 miejsce) w skoku w dal ze strefy, Oliwia Bajkowska (5 miejsce) w skoku w dal ze strefy i Dominika Trela (także 5 miejsce) w rzucie piłeczką palantową.

          W towarzyszących zawodom LDK konkurencjom dodatkowym - bardzo dobry wynik - 15,21 w biegu na tzw. „wysokich” płotkach uzyskała Edyta Bielska. Nowe rekordy życiowe ustanowili także Dawid Bałasz i Paweł Wiktorowicz – odpowiednio 2.05,66  i 2.07,42. Dobre wyniki w biegach sprinterskich  (choć przy zbyt dużym wietrze) nabiegała  Joanna Bujarowicz. Wszystkim zawodnikom, szczególnie tym najmłodszym serdecznie gratulujemy.

MAC

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe