Kadeci z "Herberta" na obozie szkoleniowym!

  • 25.06.2019, 13:48
  • ZSP im Herberta
Kadeci z "Herberta" na obozie szkoleniowym!
Uczniowie klasy wojskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie uczestniczący w II edycji programu MON „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe” w dniach 10 – 14 czerwca br. odbywali zajęcia w ramach obozu szkoleniowego w rejonie zakwaterowania i obiektach szkoleniowych Jednostki Patronackiej 3 batalionu zmechanizowanego Legii Akademickiej 7BOW w Trzebiatowie.

Przez pięć dni kadeci zorganizowani w pluton kompanii szkolnej kadetów realizowali zaplanowane szkolenie i funkcjonowanie w strukturach 3bz przestrzegając codzienny tryb dnia życia jednostki wojskowej. Zapewnienie dobrych warunków zakwaterowania ,wyżywienia a przede wszystkim szkolenia możliwe było dzięki zaangażowaniu dowództwa i żołnierzy 3bz w Trzebiatowie.

Obóz szkoleniowy kadetów klasy wojskowej został zorganizowany w ramach realizacji programu nauczania z przedmiotu edukacja wojskowa dzięki finansowej dotacji celowej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz wsparciu organu prowadzącego, czyli Starostwa Powiatowego w Gryficach.

ZSP im Herberta

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe