NEWSLETTER

  • 24.06.2019, 22:16
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Firma wędliniarska Bohun działa od połowy lat 90. Jak na przestrzeni tych lat rozwijało się przedsiębiorstwo i jej wyroby?

To prawda, nasza firma jest obecna na szczecińskim rynku od prawie 20 lat. Na samym początku startowaliśmy ze standardowymi produktami, nieróżniącymi się szczególnie od oferty konkurencji. W ciągu ostatnich 10 lat zmieniliśmy nasz profil, idąc w stronę produktów naturalnych. Oznacza to, że są one tworzone według starych receptur, z wykorzystaniem naturalnych przypraw i bez żadnych dodatków, konserwantów i wzbogacaczy. Większość konwencjonalnych produktów wędliniarskich w Polsce zawiera znaczące ilości wypełniaczy i polepszaczy smaku. Nas to nie interesuje. Wysokiej jakości asortyment jest tożsamy z naszą przeszłością, kiedy babcie, opierając się na pełnej naturalności kiełbas, tworzyły najpyszniejsze rzeczy. Staramy się robić wszystko, aby przywrócić smak młodości i oferować najlepsze możliwe wędliny. To wprawdzie kosztuje nas o wiele więcej czasu i wysiłku, ale uważamy, że ostateczne efekty są tego warte. Na pewno odróżnia nas od konkurencji wysoka jakość oferowanego przez nas asortymentu. Od pierwszych dni dbaliśmy o to, aby produkty były weryfikowany pod każdym kątem. Nic nie może być owocem przypadku i odznaczać się bylejakością. Firma Bohun to gwarancja jakości i proszę nam wierzyć, że przykładamy do tego wielką wagę.

https://biznes.pogonszczecin.pl/bohun-nr-1-w-szczecinie/

 

Plebiscyt jest tworzony w oparciu o zarobki notowane od czerwca 2017 do czerwca 2018. Nie uwzględniono w nim przychodów z tytułu inwestycji. Jeszcze rok temu liderem nie był piłkarz. To miano dzierżył bokser Floyd Mayweather, który na aktualnej liście wypadł poza pierwszą dziesiątkę. Nowym liderem jest Leo Messi. Co ciekawe, najwięcej razy pierwsze miejsce okupował Tiger Woods – czynił to aż 12 razy!

https://biznes.pogonszczecin.pl/najlepsze-zarobki-sportowcow/

 

Zebraliśmy dla was pięć wartościowych książek, które mniej lub bardziej bezpośrednio traktują o powiązaniach biznesu ze sportu. Niech to będzie wyjątkowa dawka motywacji i inspiracji, a także okazja do udanego spożytkowania wolnego czasu!

https://biznes.pogonszczecin.pl/ksiazki-biznes-i-sport/

 

Pracodawca może z kolei przesunąć urlop pracownikowi, jeśli zaistnieje sytuacja, której nie sposób było przewidzieć w momencie udzielania dni wolnych – choroba osoby zastępującej, trudna sytuacja w firmie, wypadek w przedsiębiorstwie, itp. Należy jednak pamiętać, że nie wolno samemu narzucać pracobiorcy innego terminu, tylko ustalić to drogą rozmowy i wzajemnych wytycznych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przesuniecie-urlopu/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe