Zaproszenie do udziału w spotkaniu pn. „Senior na drodze-pamiętaj o bezpieczeństwie”

  • 24.06.2019, 18:45
  • Żródło: KPP Gryfice
Zaproszenie do udziału w spotkaniu pn. „Senior na drodze-pamiętaj o bezpieczeństwie”
Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego. Porozmawiamy na tematy bezpieczeństwa na gryfickich drogach i zagrożeń tam występujących. Organizatorem przedsięwzięcia są: Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Infrastruktury, patronem akcji jest Policja.

W piątek 28 czerwca 2019 roku o godz. 15:00 w Hali widowiskowo-sportowej „Gryf Arena” w Gryficach przy ul. M.J. Piłsudskiego 35 odbędzie się spotkanie-warsztaty w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Senior na drodze-pamiętaj o bezpieczeństwie”.


Zaproszenie skierowane jest szczególnie do osób starszych, a celem akcji jest kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań wśród uczestników ruchu drogowego powyżej 60 roku życia, budowanie poczucia współodpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych na drodze oraz wzrost świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania na drodze.


Organizatorem przedsięwzięcia są Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Infrastruktury, natomiast patronem akcji jest Policja.


Zachęcamy do przyjazdu rowerem, zapraszając na bezpłatny jego przegląd oraz doposażenie w światła i odblaski.

Źródło: KPP Gryfice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe