"Bieg Spartakusa" w Bornym Sulinowie

  • 19.06.2019, 15:29
  • Ada Lipertowicz
"Bieg Spartakusa" w Bornym Sulinowie
Bieg Spartakusa – survivalowy bieg z przeszkodami w Bornem Sulinowie - jedyny w swoim rodzaju bieg z przeszkodami - to naprawdę ekstremalne wyzwanie. Na dystansie 12 km przygotowano 30 naprawdę zmyślnych przeszkód - uczestnicy zmagają się z wodą, błotem i piachem, trasa prowadzi przez las, zarośla, przełęcze i wzniesienia pełne przeszkód sztucznych i naturalnych.

Od samego startu bieg z ciężkimi oponami, potem wspinaczki na wysokie, śliskie ściany, przepłynięcie kajakiem przez wyznaczony odcinek na miejscowym jeziorze. Tutaj można było sie dowiedzieć ,co to znaczy ekstremalne SPA czy PORODÓWKA :). Organizatorzy ustawili limit uczestników na 500 osób którzy startują w w falach po 50 osób co 20 minut.

W tej morderczej rywalizacji doskonale spisał się Członek Stowarzyszenia RunGryf Gryfice Piotr Romanowicz  zajmując 4 miejsce w kategorii  open.

Ada Lipertowicz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Duśka
Duśka 20.06.2019, 16:10
Brawo Piotr ??
Piotr Romanowicz
Piotr Romanowicz 20.06.2019, 20:36
Dziękuję ?

Pozostałe