Mistrzostwa Powiatu w czwórboju i indywidualnej LA

  • 19.06.2019, 15:00
  • MAC
 Mistrzostwa Powiatu w czwórboju i indywidualnej LA
Podobnie jak w latach poprzednich, MLUKS „MOKASYN" Płoty wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Gryficach, Gminą Płoty, MGOKiS Płoty i Szkołami Podstawowymi nr 1 i 2, zorganizował Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w „czwórboju” lekkoatletycznym szkół podstawowych i powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w indywidualnej lekkiej atletyce.

Wysoki poziom organizacyjny zapewniła sprawna ekipa sędziowsko-techniczna w skład której weszli m.in.: Wiesław Gromek, Edward Kecler, Łukasz Zakrzewski, Agnieszka Kraszewska, Paweł Przybysławski, Łukasz Łasowski, Edyta Bielska, Dorota Kecler, Szymon Kecler, Artur Franaszek, Katarzyna Krupa. Funkcję kierownika zawodów sprawował Mariusz Dąbrowski a dyrektora Szymon Kecler.

W zawodach które odbyły się na Stadionie Miejskim w Płotach tym razem wzięło udział niewielu ponad 100 uczniów ale zaprezentowali oni duże zaangażowanie i ambicję. Nas cieszy to, że zawodnicy „Mokasyna”, oczywiście w barwach swoich szkół, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony - wielu z nich wystartuje w finałach wojewódzkich. Wszystkim oczywiście serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pomoc.

Poniżej najlepsi w poszczególnych konkurencjach:

 

Szkoły Podstawowe - dziewczęta:

  60 m

  1. Nikola Kusiak (SP 2 Płoty) 
  2. Kinga Wysocka (SP 1 Płoty)   
  3. Oliwia Bajkowska (SP 1 Płoty) 

 

w dal

  1. Nikola Kusiak (SP 2 Płoty) 
  2. Magdalena Mączka (SP 2 Płoty) 
  3. Alicja Krupa (SP 1 Płoty) 

 

 piłeczka palantowa

  1. Dominika Trela (SP 2 Płoty)
  2. Oliwia Bajkowska (SP 1 Płoty)
  3.  Kinga Wysocka (SP 1 Płoty)  

 

  1.  metrów
  1. Nikola Kusiak (SP 2 Płoty)
  2. Magdalena Mączka (SP 2 Płoty) 
  3. Aleksandra Dąbrowska (SP 2 Płoty) 

 

-  Szkoły Podstawowe - chłopcy:

60 m

  1. Kacper Gniewek (SP 3 Gryfice) 
  2. Bartosz Kużmiński (SP 3 Gryfice) 
  3. Aleksander Szklar  (SP 4 Gryfice)  

 

w dal

  1. Bartosz Kużmiński (SP 3 Gryfice) 
  2. Aleksander Szklar  (SP 4 Gryfice)
  3. Kacper Strycharski (SP 3 Gryfice) 

 

piłeczka palantowa

  1. Alan Jakubowski (SP 4 Gryfice)
  2. Wojciech Leśniak  (SP 3 Gryfice) 
  3. Aleksander Szklar  (SP 4 Gryfice)

 

1000 metrów

  1. Bartosz Kużmiński (SP 3 Gryfice) 
  2. Jakub Pabich (SP 1 Płoty)
  3. Jakub Paradowski (SP 4 Gryfice) 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA dziewcząt:

  1. SP 2 Płoty  - 781 pkt (op. D. Kecler)
  2. SP 1 Płoty   - 688 pkt.

 

Najlepsze indywidualnie:

  1. Kusiak Nikola (SP 2 Płoty)  – 232 pkt.
  2. Mączka Magdalena (SP 2 Płoty)  – 177 pkt.

3. Wysocka Kinga (SP 1 Płoty) – 160 pkt.

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA chłopców:

  1. SP 3 Gryfice   - 734 pkt. (op. R. Kapela)
  2. SP 4 Gryfice   - 668 pkt.
  3. SP 1 Płoty   -   552 pkt.
  4. SP 2 Płoty   - 390 pkt.

 

 

Najlepsi indywidualnie:

  1. Kużmiński Bartosz (SP 3 Gryfice)  – 196 pkt.
  2. Szklar Aleksander (SP 4 Gryfice) – 171 pkt.
  3. Zięba Kacper (SP 1 Płoty) - 160 pkt.

                                                                             

 gimnazja - dziewczęta:

 

100 m

  1. Nicola Balon (SP 2 Płoty) 
  2. Zofia Bątkiewicz (SP 2 Płoty) 
  3. Martyna Konieczko (SP 4 Gryfice) 

 

300 m

  1. Joanna Bujarowicz (SP Gryfice) 
  2. Paulina Zdzięborska (SP 2 Płoty)  
  3. Kinga Prośniewska (SP Gryfice)  

 

600 m

  1. Zofia Bątkiewicz (SP 2 Płoty) 
  2. Patrycja Bałasz (SP 1 Płoty) 
  3. Zuzanna Osękowska (Gim. Trzebiatów) 

 

1000 m

  1. Oliwia Przybylak (SP 3 Gryfice)
  2. Nicola Dąbrowska (SP 2 Płoty)  
  3. Oliwia Tomaszewska (SP 4 Gryfice)

 

skok w dal

  1. Joanna Bujarowicz (SP Gryfice) 
  2. Paulina Zdzięborska (SP 2 Płoty)
  3. Nicola Balon (SP 2 Płoty) 

 

kula 3 kg

  1. Sara Maryniak (SP 1 Płoty) 
  2. Ernestyna Rozwora (SP 1 Płoty) 
  3. Aleksandra Ciechanowska (SP 4 Gryfice) 

 

oszczep

  1. Julia Matusz (SP 4 Gryfice) 
  2. Sara Maryniak (SP 1 Płoty) 
  3. Aleksandra Ciechanowska (SP 4 Gryfice) 

 

4 x 100m

  1. SP 2 Płoty (Bątkiewicz, Zdzięborska, Kraszewska, Balon) 
  2. SP 1 Płoty
  3. SP 4 Gryfice  

 

gimnazja - chłopcy:

 

100 m

  1. Eryk Pajewski (SP 4 Gryfice) 
  2. Kacper Kuchar (SP 1 Płoty)  
  3. Jakub Sobczak (SP 4 Gryfice) 

 

300 m

  1. Oliwier Malinowski (SP 1 Płoty)  
  2. Damian Siemaszko (SP 4 Gryfice) 
  3. Mateusz Sadowski (SP 4 Gryfice) 

 

1000 m

  1. Damian Jaśnikowski (SP 4 Gryfice) 
  2. Szymon Wysocki (SP 4 Gryfice) 
  3. Fabian Mazur (SP 2 Płoty)

 

 

skok w dal

  1. Eryk Pajewski (SP 4 Gryfice) 
  2. Oliwier Malinowski (SP 1 Płoty)  
  3. Daniel Ratajczyk (SP 2 Płoty)

 

kula - 5 kg

  1. Kacper Kwieciński (Gim. Trzebiatów)
  2. Damian Rychter (SP 4 Gryfice) 
  3. Szymon Kwieciński (Gim. Trzebiatów)

 

oszczep

  1. Klaudiusz Tomczyk (SP 1 Płoty) 
  2. Paweł Wajs (SP 2 Płoty)  
  3. Sebastian Świderek (SP 1 Płoty) 

 

4 x 100m

  1. SP 4 Gryfice   
  2. SP 1 Płoty
  3. SP 2 Płoty

 

 

MAC

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe