Pavel Vopařil nowym dyrektorem generalnym Bonami

  • 10.06.2019, 21:08
  • GutPR
Pavel Vopařil nowym dyrektorem generalnym Bonami Pavel Vopařil – nowy dyrektor generalny Bonami
Pavel Vopařil objął stanowisko CEO w sklepie internetowym Bonami, oferującym milionom użytkowników oryginalne meble, dodatki i akcesoria do wyposażenia wnętrz. Na stanowisku zastąpił on Davida Šiškę, który podczas wieloletniego pełnienia funkcji dyrektora generalnego potroił przychody firmy i sprawił, że poza Czechami Bonami pojawiło się w czterech innych krajach – w tym w Polsce.

Pavel Vopařil pracował w zarządzie wydawnictwa Economia i portalu Centrum.cz, a także firmy konsultingowej McKinsey. Do Bonami przechodzi z pozycji partner venture w grupie inwestycyjnej Miton, która jest właścicielem sklepu internetowego Bonami. Vopařil dołączył do grupy inwestycyjnej w zeszłym roku po tym, kiedy przeprowadził dla Mitonu sprzedaż firmy Slevomat, która - osiągając wartość niemal 60 milionów EUR - była jedną z największych akwizycji na czeskim rynku internetowym.
- Bonami to miejsce, które inspiruje użytkowników. Dlatego przygotowujemy szereg zmian w naszym asortymencie, chcemy poprawić doświadczenia zakupowe klientów oraz jeszcze lepiej dostosować Bonami do poszczególnych rynków, na których działamy. - mówi nowy dyrektor generalny Pavel Vopařil i dodaje: - W rzeczywistości współpracowaliśmy z Davidem Šišką przez ponad rok przy kierowaniu działalnością Bonami. Stąd otrzymałem bardzo dobre przygotowanie do objęcia nowej funkcji oraz poznałem wszystkie osoby tworzące firmę. Dzięki temu zmiana na stanowisku dyrektora generalnego, zarówno dla mnie, jak i dla pracowników, nie będzie w żaden sposób szokująca. 

Odchodzący z posady CEO David Šiška pracował w Bonami prawie od jego założenia, z czego trzy lata jako szef. Po przekazaniu firmy, Šiška wraz z grupą Miton będą szukać nowych możliwości zarówno w obecnym portfolio, jak i przy realizacji nowych inwestycji. Część swojego czasu będzie nadal poświęcał Bonami jako Przewodniczący Rady Dyrektorów i Akcjonariuszy.

Bonami to sklep internetowy, który od 2013 roku oferuje inspiracje dla domu. W 2018 roku Bonami osiągnęło obroty przekraczające 38 milionów EUR i dotarło do ponad 3 milionów użytkowników z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Węgier.

www.bonami.pl
https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl to sklep internetowy umożliwiający zakupy pięknych mebli, designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na www.bonami.pl, jak i profilu Facebook Bonami.pl.
 

GutPR

Zdjęcia (1)

David Šiška Fot. Bonami.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe