NEWSLETTER

  • 10.06.2019, 20:51
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER

Czy w swoim przedsiębiorstwie potrzebujesz człowieka, który będzie w stanie bezkolizyjnie, krok po kroku, realizować wszystkie zamierzenia, mimo ogromu czynników stresogennych? Tak, wiemy, to pytanie retoryczne. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że to także nieodłączny element codziennego funkcjonowania sportowców, mierzących się z oczekiwaniami kibiców, surową oceną, uwielbieniem, ale i własnymi słabościami oraz ograniczeniami. Od wielu czynników zależy, czy dana jednostka będzie w stanie przezwyciężyć trudności i w ostatecznym rozrachunku wygrać tę bitwę. To wpływ otoczenia, stworzenie mu komfortowych warunków do realizowania zadań, siła charakteru, ale i przygotowanie merytoryczne oraz aktualna dyspozycja. Odnosi się to zarówno do sportowca, jak i pracownika danej firmy.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sport-i-biznes-przenikanie/

 

5 czerwca odbyła się Gala Finałowa XI edycji konkursu plastycznego „Chemia w rolnictwie”. Organizatorzy, czyli Grupa Azoty, gościli 25 dzieci w wieku od 8 do 12 lat, ze szkół z terenów wiejskich, które zostały laureatami artystycznej rywalizacji.

https://biznes.pogonszczecin.pl/chemia-w-rolnictwie/

 

Upalne lato dotarło do Polski, co z jednej strony przysparza nam wiele radości, ale i budzi obowiązki względem respektowania ogólnie panujących reguł. Jedna z nich dotyczy dopuszczalnej temperatury w miejscu pełnienia obowiązków.

Kodeks pracy nie określa konkretnych temperatur, jednakże przyjmuje się, że w pomieszczeniach pracy nie powinna ona przekraczać 30°C przy pracy biurowej, 28°C przy ciężkiej pracy fizycznej i 26°C w warunkach szczególnych.

https://biznes.pogonszczecin.pl/minimalna-i-maksymalna-temperatura-w-pracy/

 

Przed nami kolejna edycja jednego z najprzyjemniejszych w odbiorze turniejów naszego województwa – Mini Mundialu! W przeszłości minimistrzostwa świata były organizowane przez legendę Pogoni Szczecin i wychowawcę wielu pokoleń Portowców – Floriana Krygiera. Pierwsza odsłona eventu odbyła się w 1974 roku.

https://biznes.pogonszczecin.pl/mistrzostwa-swiata-na-stadionie-pogoni/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe