Medale od prezydenta, gratulacje od burmistrza…

  • 01.06.2019, 09:22
  • str
Medale od prezydenta, gratulacje od burmistrza…
Złote Gody ponad 30 par małżeńskich w Nowogardzie.

W czwartek, 30 maja w Restauracji “Przystań” w Nowogardzie ponad 30 par małżeńskich świętowało 50 lecie pożycia małżeńskiego. Przybyłych na uroczystość jubilatów Burmistrz Nowogardu Robert Czapla odznaczył przyznanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Do gratulacji wraz z bukietami kwiatów dla Szanownych Jubilatów dołączył się Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jacek Rafiński.

Prowadząca uroczystość Mariola Tyrcha z Urzędu Stanu Cywilnego we wzruszającym wprowadzeniu wyraziła wiele słów uznania dl osób które potrafiły wytrwać wspólnie w zgodzie i miłości pięćdziesiąt lat do tych wzruszeń dołączył się też ze słowami okolicznościowej pieśni Ryszard Zagórski. Tak ważna i „nobliwa rocznica to także okazja do uwiecznienia na wielu wspólnych fotografiach.  

W gronie tegorocznych  Jubilatów 50 lecia wspólnego pożycia znaleźli się Państwo: Janina i Jan Barszczowie, Jadwiga i Roman Brewkowie, Barbara i Jerzy Chmielewie, Elżbieta i Henryk Duszyńscy, Janina i Jan Dzierżawscy, Helena i Piotr Gabrychowie, Janina i Stanisław Gadzalińscy, Krystyna i Bolesław Gąsiorowie, Helena i Józef Jendrysiakowie, Anastazja i Henryk Kaźmierowscy, Teresa i Wacław Kędziowie, Józefa i Józef Kiełkiewiczowie, Genowefa i Tadeusz Kubscy, Halina i Henryk Kwiatkowscy, Maria i Henryk Linkowscy, Jadwiga i Jan Makuchowie, Bogumiła i Mieczysław Marczukowie, Marianna i Jan Mazurkowie, Janina i Stanisław Miazgowscy, Zofia i Henryk Misztelowie, Halina i Stanisław Niedośmiałkowie, Janina i Paweł Pietrzakowie, Teresa i Ryszard Piotrowscy,Teresa i Ryszard Razikowie, Grażyna i Edward Siedleccy, Halina i Wiesław Siwi, Krystyna i Wiktor Stosiowie, Barbara i Jan Tandeccy, Wanda i Paschalis Warsamidisowie, Romualda i Mieczysław Wichurscy, Cecylia i Marian Woźniakowie, Zofia i Wacław Zielińscy, Daniela i Leon Żywalewscy.

Wszystkim Parom życzymy jeszcze wielu lat wspólnego pożycia w zdrowiu i pomyślności.

Foto: str/BS

str

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe