NEWSLETTER

  • 03.06.2019, 22:23
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Duma Pomorza zwycięzcą pierwszej, historycznej edycji Ekstraklasa Games, a więc największego turnieju gry FIFA w Polsce i jednocześnie nieformalnych mistrzostw kraju.

Finałowe starcia rozegraliśmy z Legią Warszawa. Dwa równolegle toczące się mecze przyniosły nam remis 1-1 na PlayStation oraz wygraną na XBOX 2-1, po bramce strzelonej w ostatnich sekundach spotkania. To był ten moment, po którym nasi zawodnicy mogli rozpocząć głośne świętowanie wielkiego sukcesu. W przekroju obu spotkań byliśmy stroną przeważającą, więc satysfakcja jest podwójna!

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-szczecin-mistrzem-polski/

 

Z jakimi nadziejami zjawiłeś się na śniadaniu biznesowym?

 

Chciałbym dotrzeć do osób zainteresowanych udziałem w pierwszym szkoleniu, które realizujemy w Szczecinie – synapsy.pl. Każdy nam mówił, abyśmy pojechali do Wrocławia lub Warszawy, ponieważ tam będzie łatwiej zrobić biznes, ale uznaliśmy, że szczeciński rynek również jest spragniony merytorycznej, użytecznej wiedzy. To nie jest szkolenie dla „bablania”. To wartość mogąca realnie wpłynąć na kompetencje w pracy. Ostatnio ukończyłem naukę Prototype Thinking pod okiem Toma Chi, współzałożyciela działu zaawansowanej innowacji Google i wiem, że nawet dwudniowe warsztaty z tym człowiekiem są w stanie realnie odmienić sytuację twojej firmy. Na bazie tej wiedzy zbudowaliśmy zresztą całą usługę. Polecam z czystym sumieniem i zapraszam do kontaktu.

https://biznes.pogonszczecin.pl/generowac-wartosc-koncowa/

 

Za nami kolejna edycja Dnia Chemika, a więc imprezy w formie rodzinnego pikniku, która jest organizowana przez Grupę Azoty ZCh Police S.A. Tradycyjnie nie zabrakło na niej również akcentów związanych z Pogonią Szczecin.

 

Rozrywkę uczestnikom zabawy zapewniły konkursy z nagrodami, pokazy ognia, występy grup artystycznych, a także koncerty gwiazd. Tym razem zaproszono VHS, Kasię Kowalską i Jamala, którzy energetycznymi wykonaniami swoich utworów mocno rozgrzali publikę w Trzebieży.

https://biznes.pogonszczecin.pl/moc-atrakcji-na-dniu-chemika/

 

Już po raz czwarty Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, zaprasza na akcję poboru krwi. Ambulans będzie do Państwa dyspozycji 5 czerwca w godzinach od 8.00 do 12.00 na parkingu przy budynku ZMPSiŚ SA ul. Bytomska 7.

 

Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić, a jego wyjątkowość polega na tym, że można ją uzyskać tylko od drugiego człowieka. Podawana jest w stanach zagrożenia życia. Przed nami wakacje, czas wypoczynku i radości. Niestety jest to również okres, kiedy tej krwi najbardziej brakuje.

https://biznes.pogonszczecin.pl/potrzebujemy-twojej-krwi/

 

Trwa przyjemny, majowy dzień. Wyobraź sobie, że pilnie potrzebujesz transportu, więc łapiesz za telefon, zamawiając ulubioną taksówkę, czyli Taxi4You. Po krótkiej chwili przyjeżdża pod wskazany adres, a ty już w tym momencie nie możesz przestać się dziwić – przecież to nowa Toyota Camry!

 

Prawdziwy szok czeka na ciebie jednak już w środku pojazdu. Twoim kierowcą jest najskuteczniejszy zawodnik Pogoni w zakończonym właśnie sezonie – Adam Buksa! Poznasz go od razu, czy jednak nie będziesz pewny, czy aby na pewno to właśnie on? Wykorzystasz tę okazję, aby zadać wszystkie najważniejsze dla ciebie pytania o Dumę Pomorza?

https://biznes.pogonszczecin.pl/taxi-buksi-wjezdza-na-ulice/

 

Tylko wyjątkowe okoliczności mogą zmusić pracodawcę do wezwania pracownika z wcześniej już udzielonego urlopu. Nawet jeśli jednak będzie to uzasadnione, to i tak pracobiorcy przysługuje stosowna rekompensata.

 

Nasze prawo, a konkretniej art. 167 Kodeksu pracy, pozwala nie tylko na cofnięcie zgody na urlop wypoczynkowy, ale i także wcześniejsze zakończenie tego przywileju. Jest to możliwe w przypadku, kiedy występują okoliczności, których nie sposób było przewidzieć w chwili rozpoczęcia urlopu lub obecność pracownika w miejscu zatrudnienia jest niezbędna.

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawa-i-obowiazki-przy-odwolaniu-z-urlopu/

 

Grill z okazji zakończenia sezonu to nieodzowny element funkcjonowania biznesowej części Pogoni Szczecin. I tym razem, przy okazji meczu z Cracovią, zdecydowaliśmy się spotkać w naszym gronie, aby wspólnie spędzić ze sobą czas.

https://biznes.pogonszczecin.pl/biznesowe-zakonczenie-sezonu/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe