Co o Roca Pool-Spa myślą mieszkańcy Gryfic? Badanie opinii i zaproszenie na spotkanie

  • 03.06.2019, 12:37
  • Źródło: Imago Public Relations
 Co o Roca Pool-Spa myślą mieszkańcy Gryfic? Badanie opinii i zaproszenie na spotkanie
Bardzo dobrze znany zakład produkcyjny, jeden z największych pracodawców w mieście, godny zaufania i powinien się dalej rozwijać – to opinia mieszkańców Gryfic o Roca Pool-Spa. Tak wynika z ankiet przeprowadzonych wśród pół tysiąca gryficzan w ostatnich tygodniach maja. Badanie opinii publicznej zostało wykonane przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych z Warszawy. W najbliższy wtorek (4 czerwca) odbędzie się spotkanie zarządu zakładu z mieszkańcami Gryfic w związku z planowanym rozwojem Roca Pool-Spa.

W ostatnich dniach maja wielu mieszkańców Gryfic mogło odebrać telefon od ankieterów, którzy pytali o opinię na temat Roca Pool-Spa. Aż 71% respondentów słyszało o istnieniu tego zakładu na terenie miasta, a 56,7% czyli ponad połowa ocenia jego wpływ na rozwój Gryfic jako pozytywny. O producencie, który jest jednym z największych pracodawców w mieście, nie słyszało 29% ankietowanych, czyli nieco mniej niż trzech na dziesięciu gryficzan. Jeszcze mniej, bo niecałe 5% ocenia wpływ zakładu na rozwój miasta jako negatywny.

- Wyniki ankiet bardzo nas cieszą i pokazują, że nasza ponad 20-letnia obecność w Gryficach jest dobrze oceniania. Mamy doskonałych pracowników, którzy swoją codzienną pracą wpływają na wysoką pozycję zakładu w Grupie Roca, a my w zamian zapewniamy im stabilność oraz możliwość ciągłego rozwoju. Atmosfera dla rozwijania biznesu jest tutaj bardzo pozytywna i chcemy z niej nadal korzystać. Myślimy o rozbudowie, ale w ostatnim czasie pojawiły się głosy sprzeciwu grupy mieszkańców, którzy sąsiadują z naszym zakładem. Niestety nikt nie zgłosił się do nas bezpośrednio w tym temacie. Wszelkie informacje o obawach mieszkańców, często nieuzasadnionych, docierają do nas pośrednio z relacji pracowników zakładu. My chcemy rozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości, ponieważ wierzymy, że wszystkim nam zależy na rozwoju Gryfic – mówi Jacek Różycki, Dyrektor Zarządzający Roca Pool-Spa.

W ankietach pojawiło się również pytanie dotyczące dalszego rozwoju Roca Pool-Spa w mieście. Zdecydowana większość mieszkańców, bo aż 71,5% uważa, że zakład w Gryfiach powinien dalej się rozwijać. Przeciwnego zdania było niespełna 9% wszystkich ankietowanych. Producent między innymi wanien i brodzików to największy pracodawca w mieście, a blisko 60% gryficzan ma w swoim otoczeniu kogoś, kto pracował lub pracuje w Roca Pool-Spa. Ankietowani, którzy wskazali na znajomość zakładu, mają o nim bardzo dobrą opinię. Aż siedmiu na dziesięciu z nich uważa, że firma jest godna zaufania, a ponad jedna trzecia jest zdania, że zakład zapewnia dobre warunki pracy i wspiera lokalną społeczność.  

Planowany rozwój zakładu w Gryficach oraz ewentualna rozbudowa wzbudziły pewien niepokój wśród grupy mieszkańców. Dobra atmosfera i pozytywne sąsiedzkie relacje z gryficzanami są bardzo ważne dla zarządu Roca Pool-Spa. Dlatego też we wtorek 4 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie zakładu przy ulicy Jana Dąbskiego 35 odbędzie się spotkanie i dyskusja na ten temat.

Źródło: Imago Public Relations

Zdjęcia (3)

Sondaż Gryfice - 1
Sondaż Gryfice - 2
Sondaż Gryfice - 3

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 17.02.2020, 14:27
Jak się nie chce robić to syf kiła.
Do roboty się weź ty 500+
Ble ble
Ble ble 03.06.2019, 15:33
Syf kiła i mogiła przemiał ludzi na okrągło

Pozostałe