ZPZOZ Gryfice – dr Andrzej Karls odszedł na emeryturę

  • 22.02.2017, 21:36
  • str
ZPZOZ Gryfice – dr Andrzej Karls odszedł na emeryturę
Na Oddziale Laryngologicznym gryfickiego szpitala odbyła się sympatyczna, aczkolwiek trochę smutna uroczystość. Na emeryturę, po 11 latach pracy w naszym szpitalu, odszedł wspaniały i doświadczony lekarz - dr Andrzej Karls.

Na Oddziale Laryngologicznym gryfickiego szpitala odbyła się sympatyczna, aczkolwiek trochę smutna uroczystość. Na emeryturę, po 11 latach pracy w naszym szpitalu, odszedł wspaniały i doświadczony lekarz - dr Andrzej Karls. Z wyraźnym wzruszeniem  powiedział:

- Kończę właśnie najdłuższą przygodę mojego życia, bo 60 lat pracy w szpitalach. Było mi tu bardzo dobrze, zostałem serdecznie przyjęty przez zespół. Medycyna jest tak pasjonującą dziedziną, że prawie każdy lekarz z ciężkim sercem odchodzi na emeryturę, a dla mnie właśnie ten moment nadszedł.

W okolicznościowym spotkaniu z okazji pożegnania doktora Andrzeja Karlsa wziął udział Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Andrzej Gorzka, Ordynator Oddziału Laryngologicznego w Gryficach Tomasz Woźny oraz współpracownicy. Były miłe słowa, upominki i lampka szampana. Panu doktorowi życzymy jeszcze wielu lat życia i realizacji marzeń, na które dotąd nie miał czasu.

str

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 27.02.2019, 19:49
Jak ktoś ma 86 lat, to chyba najwyższy czas na emeryturę.

Pozostałe