Zakończenie roku klas III w "Herbercie"!

  • 30.05.2019, 09:01
  • Żródło: ZSP im Herberta
Zakończenie roku klas III w "Herbercie"!
Społeczność szkolna "Herberta" uroczyście pożegnała uczniów klas III liceum ogólnokształcącego. Apel rozpoczęła dyrektor szkoły pani Jadwiga Jaworska. W swoim przemówieniu nawiązała do utworu ,,Przesłanie Pana Cogito”, którego słowa „Bądź wierny. Idź” widnieją w auli szkoły. Pani dyrektor życzyła absolwentom, by podążali przez życie wyznając wartości, którym wierny był Patron szkoły.

Zaproszeni goście złożyli na ręce pani dyrektor kwiaty, dziękując nauczycielom za wspaniałą pracę, a abiturientom życząc sukcesów w dorosłym życiu i jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości.

W imieniu maturzystów mowę wygłosiła Jutrzenka Cirocka. W niezwykle wzruszających słowach podsumowała trzy lata nauki w „Herbercie”.

W imieniu młodszych koleżanek i kolegów głos zabrała Karolina Rząsa z kl. IIb. Podziękowała maturzystom za to, że wśród nich mogli odnaleźć wsparcie, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych uczniów, certyfikaty z egzaminu z przysposobienia wojskowego i policyjnego oraz podziękowania dla uczniów wyróżniających się w różnych dziedzinach. Jak co roku, wręczono również wyróżnienie przyznawane przez Klub Herbertowskich Szkół dla najlepszego ucznia – tytuł PRIMUS INTER PARES otrzymała w tym roku Jutrzenka Cirocka.

Ważnym wydarzeniem było również uroczyste wręczenie statuetki „PRZYJACIEL SZKOŁY” przyznanej pani Renacie Garbacz – firma AHU „Garbi Computers”.

Swoje podziękowania w stronę sponsorów skierowali również rodzice, dziękując za pomoc w organizacji balu studniówkowego oraz społeczność szkolna za wsparcie finansowe w szkolnych konkursach i promocji szkoły.

Po części oficjalnej odbyły się ,,Herberty 2019″, zorganizowane w tym roku przez klasę IIb. W tej części uczniów ogarnęły zupełnie inne emocje. W szkolnej auli do samego końca nie zabrakło głośnych śmiechów i dobrego humoru.

Źródło: ZSP im Herberta

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe