Festiwal dla dzieci i młodzieży GOD TALENT FESTIWAL 2019, 19 maja 2019 rok

  • 23.05.2019, 12:02
  • Ł.Sz.
Festiwal dla dzieci i młodzieży GOD TALENT FESTIWAL 2019, 19 maja 2019 rok
Parafia św. Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej 28 w Szczecinie zorganizowała konkurs piosenki dzieci i młodzieży "GOD TALENT FESTIWAL.

Uczestnicy: dzieci i młodzież od 5 do 15 lat. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach – śpiew oraz gra na instrumencie. Każdy z uczestników wykonał jeden utwór o tematyce religijnej. Uczestnikami konkursu byli soliści lub duety ( wokalne lub instrumentalne).

W festiwalu wzięło udział 28 wykonawców. Dzieci nagrodzono w trzech kategoriach wiekowych. Nagrodę GRAND PRIX FESIWALU w części wokalnej otrzymała Aleksandra Kopeć, lat 10, uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Szczecinie oraz Szkoły Podstawowej Nr 46 w Szczecinie.

Ł.Sz.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe