Płotczanki na czwartym miejscu w województwie.

  • 21.05.2019, 22:40
  • MAC
Płotczanki na czwartym miejscu w województwie.
W Gryfinie odbyły się Finały Wojewódzkie w Drużynowych Biegach Przełajowych szkół. Wystartowały w nich najlepsze ekipy wyłonione w zawodach powiatowych. Powiat Gryficki w kategorii dziewcząt - zarówno w ramach Igrzysk Dzieci (2006 – 2009) jaki i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2003-2005)reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 Płoty, natomiast wśród chłopców też w obu kategoriach - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 Gryfice.

Najlepiej spisały się podopieczne  Doroty Kecler w kategorii dziewcząt 2003-2005, które wywalczyły czwartą lokatę. Jest to najbardziej nielubiane bo tuż za podium, ale bardzo dobre i wysokie miejsce. Po raz kolejny dziewczyny pokazały moc.

Ekipia „dwójki” biegła w składzie: Nicola Balon, Paulina Zdzięborska, Zofia Bątkiewicz i Nadia Kraszewska, a rezerwowymi były Julia Sysik i Agnieszka Zinkiewicz.

       Trochę gorzej poszło pozostałym ekipom młodszym dziewczynom, ale im także należą się duże brawa za walkę i zaangażowanie. Większość z nich pojechała przede wszystkim po naukę.
 

MAC

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe