NEWSLETTER

  • 20.05.2019, 22:45
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Spieszymy z rewelacyjną informacją dla wszystkich osób, dla których los Pogoni Szczecin jest istotny. Gmina Miasto Szczecin podpisała kolejną umowę partnerską z naszym klubem. Dzięki tej kooperacji otrzymamy dotację, która zostanie wykorzystana na dalszy rozwój grup młodzieżowych.

Porozumienie będzie obowiązywać do końca tego roku. Gmina Miasto Szczecin, jako „Przyjaciel grup młodzieżowych Pogoni Szczecin”, otrzymuje szereg korzyści wizerunkowo-promocyjnych. Ponadto, najwięcej zyskają młodzi adepci futbolu, dzięki poszerzeniu współpracy pomiędzy Dumą Pomorza, a Miastem Szczecin. Tutaj, ku naszej wielkiej satysfakcji, wygranymi są wszyscy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/miasto-szczecin-przyjacielem-grup-mlodziezowych-pogoni-szczecin/

 

– Nadrzędnym celem utworzenia Akademii Klasy Ekstra jest jej promocja przy klubach Ekstraklasy. Założenie dotyczy tego, aby wokół drużyn sportowych budować jak największą społeczność. Ten program ma pomóc w propagowaniu piłki nożnej i przyciąganiu dzieci do klubu – nie tylko ze Szczecina, ale i całego regionu. To także wskazywanie najmłodszym, że jeśli jest się dobrym, a mieszka daleko od Szczecina, to i tak można trafić do Pogoni. Należy pokazywać tę ścieżkę, ale także to, że w Pogoni są dogodne warunki do rozwoju piłkarskiego, ambitni trenerzy, dobra organizacja i atrakcyjna wizja na przyszłość. Aspekt promocyjny jest bardzo ważny, ponieważ za tym idą pieniądze na infrastrukturę. Pogoń teraz się rozbudowuje, a element miękki, na zasadzie właśnie tego turnieju, również się temu przysłuży – Tomasz Zabielski, Koordynator Programu Akademie Klasy Ekstra.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dajemy-potencjal/

 

Czas pracy osób niepełnosprawnych regulują zapisy zawarte w ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Tym samym, różnią się one od założeń Kodeksu pracy, stosowanych w stosunku do innych pracobiorców.

 

Należy rozróżnić trzy stopnie niepełnosprawności – znaczny, umiarkowany i lekki. Dysponowanie konkretnym orzeczeniem ma wpływ na zbiór uprawnień i praw danej osoby.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przywileje-niepelnosprawnych-w-pracy/

 

23 maja, godzina 9:00. To data, którą koniecznie należy zakreślić w swoich kalendarzach. Wtedy też będzie miało miejsce nasze kolejne śniadanie biznesowe. Tradycyjnie odbędzie się ono w budynku VIP na Stadionie Miejskim Pogoni Szczecin.

 

Od samego początku idea stworzenia platformy swobodnej wymiany myśli i korzyści biznesowych była dla nas przejrzysta i jasno określona. Chcieliśmy kojarzyć rzeczywistość sportu z biznesem, aby ułatwić przedsiębiorcom kooperacje i sprawniej kojarzyć wasze wspólne sprawy. Już teraz wiemy, że mamy realne argumenty potwierdzające tezę, iż funkcjonuje to zgodnie z planami.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-z-moca/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe