Gryficki Dom Kultury zaprasza...

  • 16.05.2019, 21:17
  • Gryficki Dom Kultury
Gryficki Dom Kultury zaprasza...
Gryficki Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych wystawców, rękodzielników, handlowców oraz podmioty działające w branży gastronomicznej i rekreacyjnej do wystawienia swoich stoisk podczas trwania imprezy plenerowej "Gryfickie Dęciaki". Jest to międzynarodowy przegląd orkiestr dętych połączony z jubileuszem 10-lecia "Red Swing Low Gryfice". Imprezie będą towarzyszyć m.in. koncerty, parady orkiestr oraz festyn miejski.

Jednocześnie zapraszamy do złożenia ofert cenowych na sprzedaż piwa na zasadzie wyłączności podczas imprezy "Gryfickie Dęciaki" - po uprzednim uzyskaniu przewidzianego prawem zezwolenia w Urzędzie Gminy Gryfice.

Termin imprezy: 8 czerwca 2019 r.

Miejsce: Park Miejski w Gryficach

Zgłoszenie udziału w imprezie w charakterze wystawcy oraz chęć złożenia oferty na sprzedaż piwa należy dokonać poprzez e-mail: [email protected], telefonicznie: 91 384 26 88 lub bezpośrednio w sekretariacie Gryfickiego Domu Kultury do dnia 27 maja 2019 roku.

Gryficki Dom Kultury
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe